Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

14 990 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, TomasB napsal:

Zkušenost praví, že je dobré to udělat všechno najednou, než to za chvíli rozhrabávat znovu. Ve finále ušetříš prachy i čas.

To ano, tak jsem to měl v plánu, až přijde čas udělat komplet podvozek tj. včetně všech čepů, silentbloků možná rovnou i vyhodit tu plechovou nápravnici a dám tam hliník, ale teď řeším jen havarijní stav. Tlumiče jsou, jak v předu, tak vzadu ok. Když bych dělal komplet předek, tak už bych musel i zadek, protože by mě to sralo navíc mít jiný předek a zadek taky není ideál.

Ale to všechno je teď zbytečné, nemá to žádné vůle, nic nebouchá. V podstatě to teď normálně jezdí i s prasklou pružinou.

Půjde to do servisu, zhodnotí se stav tlumičů a uvidí se. Ale přijde mi škoda měnit OEM tlumiče tak brzo, protože vydrží mnohem déle než náhradní díly, ač originální.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na octe asi 260.000km a tlumice mam treti. A to jsou tam tyhle asi 70.000 km ;) Radsi to vymenim driv nez to pak nekde v krajni situaci kvuli starsim tlumicum neudrzim na silnici :) B4 mam v kombinaci s H&R kratsima pruzinama a super :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tvl., Jsem spěchal jak kokot, abych stihnul dojet z Olomouce a vyzvednul před zavíračkou kameru z reklamace. Dám to do auta a než dojedu domů, tak to samý, proč jsem to tam dal. Hošé, bouchaj ve mně saze. A ze servisu napsáno, že opraveno. To si nějakej kokot dělá p*ču. Tak zejtra abych zase spěchal, abych to odnesl zpátky na reklamaci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kua jsem se vcera jebnul do hlavy v praci o futro, ktery bylo nizsi nez ja, pac to byl takovej debilni vlez na schodiste a nejak se to rozlezelo a zjistil jsem, ze jsem to i odrel. TAkhle me palice nebolela ani nepamatuju :) Naposled po zapijeni sousedovo dcery pred rokem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

už asi víc jak měsíc neúplnej konfigurátor vw - chybí benzíny...... allspace a alltrack nejde vůbec.........

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je kvuli emisnim normam.. Skoda byla taky omezena, nesly vubec objednat TDIcka... Postupne se na tom pracuje..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To víš, EU a její výmysly ... Není nahomologovano a defacto ty auta nemůžou nabízet. Ale mělo by to jít u prodejců. Škodovka jede taky silně omezeně, ale prodejci data mají ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já když jsem ve firmě, tak mi stojí přímo pod oknem kanceláře. Nejhorší je, že ty, co jsme měli s kolegy vybrané postupně mizí :) . Jsou tam Supi, Kodiaci, občas Karoq a několikrát jsme zahlédli i Seata. Spíš teď ubývají. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak odedneska blokaz zad. Sakra to je bolest. Pristi tyden objednavka k maserce. Achjo, to je z toho hrbeni a spatneho sezeni, je mi to jasne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 9 hodinami, Laky napsal:

Tak odedneska blokaz zad. Sakra to je bolest. Pristi tyden objednavka k maserce. Achjo, to je z toho hrbeni a spatneho sezeni, je mi to jasne

Málo se věnuješ novomanželce :biggrin::lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 16 hodinami, jar_da napsal:

No tak to jsi v podmínce :biggrin:, já ještě musím dva měsíce vydržet 

heleme se, další pirát! furt říkám, že jezdí ostatní rychle.

@michal spěchals do práce z dovolený, nebo co? :-D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nene spechal sem z dovolene na skok za nasima na chatu. Jizni cechy, krasna siroka silnice, sucho teplo a jeste sem si rikal, jak se tam krasne jede a predjizdi jednoho slimaka za druhym. 

No chvili potom sme videli Mustanga a nasledne  Challengera, tak sem si rikal, ze je nejspis ceka podobny osud.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 8 hodinami, jar_da napsal:

Málo se věnuješ novomanželce :biggrin::lol:

Ta me vcera namasirovala xD, dnes je to o cosi lepsi.

před 5 hodinami, Mezonek napsal:

Ja myslim, ze spis az moc. Nenapsal prece u ceho se hrbi a spatne sedi ;-)

U televize a pc prece xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.