Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

15 203 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ja ted pravne resim zruseny let, odbaveny, 10 minut pred nastupem zruseny let, 3 hodiny ve fronte na nahradni termin letu, nahradni let druhy den a jeste s prestupem, ubytko **** + voucher na 37e..... plus mas narok na 250-600eur v pripade letu do 1500-4000km. 

Jedna z podminek byla dodat papir o duvodu zruseni letu, coz u nas byla nevolnost posadky...letel jsem s eurowings nemecko-praha

Co jsem cetl podminky tak na toto odskodne dle narizeni EU se nevztahuje v pripade stavky ci stavkove pohotovosti zamestancu. Ale je toho plny internet a pravnich zastupcu jeste vice na posouzeni pripadu vs naroku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo...konecne jsme vybrali se zenou auto, ktere by se ji libilo a se kterym souhlasim i ja...no a nez jsme se na tom definitivne shodli, tak ho stihli o den driv zarezervovat nekomu jinemu :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A na cem jste se shodli? :) Tenhle boj vedem doma taky dlouho, ja ji navrhoval jako druhe V60, 2.0 Polestar, nad tim ohrnovala nos, tak dostala na prdel a ho*no, protoze me fakt nastvala.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
2 hours ago, raym0n said:

A na cem jste se shodli? :) Tenhle boj vedem doma taky dlouho, ja ji navrhoval jako druhe V60, 2.0 Polestar, nad tim ohrnovala nos, tak dostala na prdel a ho*no, protoze me fakt nastvala.

XC60, D4 140kw, R-Design. Automat, panorama, komplet asistenti, nez. topeni... krasna sedo-modra barva. Rok 2015 ... :-( A ty jsi dobre udelal! ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, Mezonek napsal:

XC60, D4 140kw, R-Design. Automat, panorama, komplet asistenti, nez. topeni... krasna sedo-modra barva. Rok 2015 ... :-( A ty jsi dobre udelal! ;-)

Tak na tom bych se s tebou shodnul taky :palec:

Upraveno uživatelem CvencA

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Petr81 said:

Přesně, třeba to dopadne. jirko, ten modrý Polestar v LBC byl taky zamluvený a už je zase volný 😉

Kez by panove... Uz je smazana z nabidky :-(

Za dva tydny maji zase neco dovezt, tak uvidime. Ale fakt me to stve... Navic na me v praci nekdo plivnul nejakej bacil. Kdyz se dari, tak se dari...

47 minutes ago, CvencA said:

Tak na tom bych se s tebou shodnul taky :palec:

Diky :-) Jinak nasel sem v CR jeste jedno podobny, ale o dost drazsi, starsi a cerny :-/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně auto nikdo nekoupí :-D ... ale tohle mi přijde teda jako drzost https://ekonomika.idnes.cz/eet-financni-sprava-svatba-udaje-financni-urad-olomouc-pp9-/ekonomika.aspx?c=A181009_131831_ekonomika_hm1

Škoda, že nepřišli za mnou. Už to vidím, jak bych jim vysvětlovala, že jsme žádnou hostinu neměli, brali jsme se v 6 lidech (dva snoubenci, dva svědci, oddávající, matrikářka). Jak se sakra dokazuje, že hostina nebyla? Fotky taky žádné nemám. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policista-zastavil-pirata-silnic-ted-je-za-to-u-soudu-hrozi-mu-2-roky-vezeni-57951?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

Doufal jsem, ze z toho polda vyvazne s cistym stitem. Nesral se s tim a zamezil dalsimu pachani trestne cinnosti a ohrozovani ostatnich prislusniku sil. provozu. Spis by to melo patrit to tematu "co me potesilo", ale je to v plivarne hlavne kvuli tomu motorkari.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já to podle toho videa vidím tedy trochu jinak. Ať byl motorkář kdokoliv, tak ten policajt ho normálně sejmul. Původně jsem si myslel, že to bylo jak to psali, zatarasil mu cestu a on do něj naboural, ale podle videa to tak nebylo, tam je vidět, že mu prostě najel před čumák. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
18 minutes ago, jar_da said:

Já to podle toho videa vidím tedy trochu jinak. Ať byl motorkář kdokoliv, tak ten policajt ho normálně sejmul. Původně jsem si myslel, že to bylo jak to psali, zatarasil mu cestu a on do něj naboural, ale podle videa to tak nebylo, tam je vidět, že mu prostě najel před čumák. 

Ja to vidim tam, ze svou sanci k zastaveni nekolikrat dostal, a protoze jako slusny clovek toto nevyuzil, prisla na radu tvrdsi metoda driv, nez by svou jizdou nekoho zabil. I kdyby po nem strileli, nemam s tim problem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já v žádném případě nechci vyvolat debatu a adekvátnosti zásahu, ten byl oprávněný a to zcela jistě a bez debat, jen to provedení toho zastavení nebylo podle mě úplně tak jak by mohlo být. Každopádně i soudce se podivoval, že Policie není na takové případy buď vůbec anebo zcela málo vycvičena. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já souhlasím s touto odpovědí.

Ja to vidim tam, ze svou sanci k zastaveni nekolikrat dostal, a protoze jako slusny clovek toto nevyuzil, prisla na radu tvrdsi metoda driv, nez by svou jizdou nekoho zabil. I kdyby po nem strileli, nemam s tim problem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já se přikláním k Jarově názoru, to nebylo zastavení zátarasem, ale normální sejmutí. Dost jsem koukal, když jsem to viděl, v písemné formě se psalo o zátarasu. To nebyl zátaras ani náhodou. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

By mě zajímalo, co bys zrovna ty řekl, kdyby na nejbližší křižovatce sejmul Tebe, nebo Tvoji ženu. Třeba bys už neřekl vůbec nic. Možná to bylo drsné sejmutí, ale pokud ta hovada nedostanou co proto, budou nás stále ohrožovat na životech. Myslím si, že v USA by nikdo ani nemektnul ... . A možná to přeženu, vlivem šťastných okolností mu třeba i zachránil jeho život, protože se mohl po pár metrech zabít sám. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebyl,ale měl možnost několikrát zastavit.Ohrožoval desítky lidí.Co kdyby najel někde na zastávku a sejmul 2 děti,který by umřely.Bavili by jste se,že to nebyl zátaras,ale sejmutí?

Přesně,psali jsem to v jednu chvíli :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.