Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

15 192 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

jar_da a TomasB -> ja jsem si taky myslel, ze mu zataras udelali treba 100 metru pred nim a on to do nich napalil. Cumel jsem jak puk na to video. Proto me taky udivilo, jak tam psali, ze tam neni zadna brzdna draha od te motorky. Vzhledem k tomu ze byl i ozraly nemel sanci ani reagovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak on reagoval, to na tom videu jasne vidite. A on sam rekl, ze koukal do zpetneho zrcatka na policejni auto za nim, pak koukl pred sebe a uz nestihl dobrzdit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hlavne mel předtím x moznosti zastavit. Moc dobre vedel, ze ujizdi, moc dobre vedel, ze je nachcanej, moc dobre vedel, ze ma 4 zakazy rizeni, na ktery sere. Dokud PCR bude nekoho nahanet s tim, ze stejne za 2 dny pojede znova, pac nase zakony, a tem smejdum to prochazi, lepsi to nebude. A jeste aby se bali to vubec delat… natoz pouzit zbran

Ale tamhle na druhy strane dement (u PCR), co vytahne bouchacku, vyhrozuje, nadava v Plzni kvuli problikani, toho GIBS jeste chvali. A kdo vi, co by se delo, nebyt tam ta kamera

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No protože přece plukovník z krajský zasahovky... Dvojí metr, nekdy i trojí, bezna věc. Ten debil s kverem z Plzně mel stát před soudem hned.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nehodnotím, jestli byl zásah přiměřený nebo ne. A to asi ani Jarda nehodnotil, jen konstatoval rozpor mezi slovní zprávou a videem a že to nevidí černobíle. A popravdě nevím. Nechtěl bych to rozhodovat, protože je to minimálně na hraně. Jsou tam pro i proti. Odkud věděli, kdo sedí na motorce? Mohl to být kdokoliv. Kdo na ní skutečně seděl mohli zjistit až ho sesbírali. Tím zásahem nedostal nejmenší šanci a nemusel ho pžežít. A taky to nemusel odsrat jen on, ale i někdo jiný, nebo někoho jiného majetek. Ono 130km/h není málo na řádově 200kg motorku a 100kg chlapa, to je nějaká kinetická energie. Na druhou stranu, neměl ujíždět a mohl něco způsobit, kdyby ho nesundali. Ale taky nemusel. Fakt bych tohle nerad soudil, protože tady bych si snad hodil korunou. Ovšem jeho drzost, že pochtíval náhradu škody, tak to je taky echt kus. Toho policajta bych rozhodně v tomto případě nechválil, ale na druhou stranu bych se zdráhal ho zase sankcionovat. Zase, po bitvě každý generálem. Frajera z motorky bych si ale podal citelnějším trestem. Ono se na to dá koukat z mnoha úhlů.

Ad Plzeň: frajer zjevně nepočítal s odporem a s léty v oblacích sílil pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. A ejhle, ono se oučko utrhlo. Jednoznačně definitivní konec v ozbrojených složkách a vůbec jakékoliv státem placené pozici. A k tomu bych mu přidal tučné finanční odškodnění napadenému a podmínku na dost dlouho, aby se schladil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to Plzeň: no comment

to Praha: správné jednání PČR a tečka, ujížděl Policii?? ujížděl!, měl možnost několikrát zastavit?? měl!!! škoda že jsem nebyl poblíž já s basebalovou pálkou, za jízdy bych ho sundal klidně dolů jako hrušku ze stromu, zmrda vožralýho, to protisměru by ji dostal na plíce, už by toho moc nenadýchal vykurvenec jeden

vždy dělám těm poblázněncům na mašinách místo, ať jedou, nevadí mi to, vždy si říkám áá budou nové srdce,játra, ledviny pro potřebné, jejich věc, ale pokud nezastaví PČR, tak má smůlu

TomasB a jar_da : zkuste se svým autem nezastavit PČR na vyzvání a ujíždějte a potom vyhodnoťte, jestli byli či ne oprávněni Vás tak či onak zastavit,,, Vy to neuděláte, jelikož jste inteligentní lidé a víte, že třeba dostanete flastr, ale nestojí Vám další problémy za to

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Palo, jasně že ....

jen mi vadí okolo toho celýho případu ty zdánlivě nesouvisející keci a rozpory pouštěné možná cíleně do médií. Je mi jasný, že ten soudce nemohl rozhodnout v celospolečenském kontextu jinak, podobně jako GIBS a tak se tomu asi musela upravit omáčka.  Proč nejsou dostupná videa z těch policejních aut.

Policie tvrdí, že honili ožralého maníka se zákazem řízení, který opakovaně porušuje .... no to asi nemohli vědět, dokud si nemohli ověřit totožnost, takže honili neznámého, maximálně tak známou motorku a přilbu, to ano ....   Pokud by věděli přesně, kdo to je, proč si pro něj nedošli večer do hospody nebo v noci do postele?  Navíc honit autem motorku po Praze v centru je taky docela dost dobře složitý, nakonec to bylo vidět na videu za jakou dobu po nárazu přijela hlídka co jela přímo za ním.

Pak ta mediální kampaň o zátarasu do kterého narazil a prohlášení zasahujícího policisty, že je motorka mohla po zpomalení objet  .... video opět tak trochu jinak .... dopředu vyjadřování podpory, ještě před soudem, od špiček Policie a před soudem vyjádření o tom, že pokud nebude rozhodnuto tak a tak, bude následně toto a ono....

Podle mě, ani moc neměli přehled, kde zrovna motorka je, zátaras v tunelu je super, jen tam prostě byl s tou motorkou rychleji, než ho stačili udělat, mimochodem, v tom levém pruhu mohl jet klidně vzorný motorkář a mohl to být větší průšvih

Jinak samozřejmě dobře, že dotyčný motorkář dostal "za uši".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, HONZAV1 napsal:

Myslím si, že v USA by nikdo ani nemektnul ...

ve vetšině států USA policie v autech motorkare v případě že se rozhodnou ujiždět nenahání, právě kvůli situaci kdy při jedné z honiček došlo k nehodě a usmrcení motorkáře

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prece je nenechavaji kvuli jedne nehode ujet, nebo je nahaneji jen na masinach? A zrejme maji trochu jiny moznosti vyuziti helikopotvor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluky z PMJ některé znám; a byli i před budovou soudu vyjádřit podporu... na videu to není vidět, ale v místě jízdy motorky je vidět na konec Tešnovskeho tunelu a policejní auto musel vidět (kdyby se neohlizel).
Jednání bylo zcela v souladu s vnitřními předpisy a situací za výjezdem z tunelu...
A výcvik PMJ je jedna z věcí, které se aktuálně řeší i na polygonech. Dlouhé roky se vůbec nic nedělo, teď to chybí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vcerejsi polibeni od Seatu -_-. Pri dojizdeni kolony jsem zastavil, a frajer nedobrzdil (asi 30 km/h, solidni pecka). Praskly naraznik, spatne se zavira a nelicuje kufr. Ty listy pod svetlama nesedi a vevnitr jak sundam koberce po bokach tak je vlevo vetsi dira u vyztuhy nez vpravo. Za jizdy slysim jak mi tak nekde proudi vzduch. To snad nebude totalka ne? Normalne jsem s tim odjel. Achjo to je radost :(. V pondeli jdu na pojistovnu jak to mam vsechno resit. Moje prvni nehoda.

IMG_20181013_184911.jpg

IMG_20181013_194113.jpg

IMG_20181013_184906.jpg

IMG_20181013_185114.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám strach, že pokud nejdou zavírat zadní dveře, tak to díky nárazu do zadní traverzy bude hnuté až na zadním/ch nosníku/cích. To znamená rovnání na stolici a to znamená u tohoto auta už velká pravděpodobnost "totálky". Ale to nic neznamená, auto se dá opravit a provozovat dále. Zrovna před dvěma týdny jsem musel kývnout  na "totálku" na kamarádově veteránu. A to hodnota plnění byla čtvrtinová  vůči hodnotě auta. Takto jsem paradoxně peněz dostal víc, než pokud bych kývnul na opravu "rozpočtem". Mám písemné ujištění, že označení škody za totální nemá vliv na další provozování vozidla. Honza 

Tak mi dneska poprvé bouchla guma na vleku. A jak se mi to nikdy nestalo, tak jsem otupělý a často zapomenu přihodit rezervu. Tak jsem si musel počkat na náhradní kolo a klíč na kola. Ještě že mám běžný rozměr, tak mi švagr kolo od souseda, co má feldu přivezl na dojetí - měl to 2km a žena mi pak následovně dovezla vlastní "rezervu" (30km). Vlek byl samozřejmě plný do max. zatížení a možná přes ...  . Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasně, to je právě hnutý dole. Ale před tím plechem, kde je zámek je traverza - nevím, jestli jsi měl někdy rozděláno. Ta má snad 10kg. Měl jsem ji v ruce, když jsem tam kdysi dával závěs. Za ní bych to taky potom uvázal a tahal, až se to vrátí zpět :) .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle je vevnitr v kufru na leve strane. Je tam daleko vetsi fuga nez vpravo. Zitra si to dam na kanal a mrknu zespod. Aspon ze jsem pojizdny

IMG_20181014_085246.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnešní ráno první mlhy .... a klasika, 30% jede se zadní mlhovkou, ikdyž mlha je slabá nebo zmizí, někteří to vylepšují i předními ve dne, 30% jede na denní svícení, tedy bez žádných světel vzadu (vždyť mají auto funkci na světla :wallbash:) a dalších 30% si myslí, že mlha není zeď ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
14 hours ago, jar_da said:

Dnešní ráno první mlhy .... a klasika, 30% jede se zadní mlhovkou, ikdyž mlha je slabá nebo zmizí, někteří to vylepšují i předními ve dne, 30% jede na denní svícení, tedy bez žádných světel vzadu (vždyť mají auto funkci na světla :wallbash:) a dalších 30% si myslí, že mlha není zeď ....

Souhlasim - vcera jsem tu poprve zazil dest. Nebyt v tu dobu v Dubai a nepotrebovat se dostat zpet do AD drozkou, tak by to bylo super, ale takhle jsem se asi 50km (nez zacaly byt sucho) vylozene bal o zivot...Co ty mistni predvadeli, to bylo srovnatelne asi jen s tim, kdyz je prvni zimni naledi, nebo chumelenice v CR.. A to mistni ridi jeste mnohem hur (neveril bych ze to nekdy reknu), nez lidi v CR...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, byl jsem u doktora, i na RTG. Mirná skolióza, jinak ok.

Jsem si ta záda v létě namohl a nechce mě to pustit pořád :( Fakt je ten, že nevydržím chvilku v klidu.

Zapomínám na to, pak něco zvednu a konec.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aspon ze tak. Ja tam nejaky nalezy mam, mirna deformace obratlu nad p**eli, mirna skolioza, ble.

Nj, to je blby, ale stejne, ze i pres rhb to porad zlobi... na hovno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.