Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Jo smulu mam od te doby co jsem te potkal pravda.....Na podvozek jsem ani nesahl, od te doby maximalne zvedl predek tod vse protoze zadek nesel vubec zvednout DEKO videl sam znicene zavity a rikal ze to neni mozne ze jsi ty na to nic nerekl..hm a jeste je tam spatne dal krive ( na misku a pruzinu jsem u tebe vubec nesahal)

 

p2p: toto je posledni kometar v black listu tim tady koncim muzes to promazat jestly uznas za vhodne ale muj prvni prispevek prosim nech jako black list diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Mišel

 

Prodal mi rádio pionneer, bez originál rámečku (byl dodán z panasonicu), bez vytahovacích tyček, od začátku jsem ho na to upozorňoval (reklamoval), hazí to na mě, že já mu ho vyměnil. Už jsem pochopil co to je za člověka a proč chtěl peníze předem.

 

Pro Mišel: "Jasně jsem ti napsal , že rádio je ok, jen na co mi je rádio, které nemá originál rámeček a jde vyndat rukou bez tyček. Kdyby jsi mi to dodal s origo věcmi, nic bych s tebou neřešil"

 

 

 

Jen upozorňuji, že jsem si veškerou koresponci s dotyčným uschoval, kdyby mi to někdo nechtěl věřit.

 

Nedoporučuji s tímto člověkem obchodovat.

Upraveno uživatelem McDrapi
Odkaz ke komentáři

Dovol, abych se ohradil. Měl jsem autorádio pioneer DEH 2200UB téměř 2 roky v autě. Nikdy s ním nebyl problém. Pak jsem auto prodal, rádio mi z něj vytáhl autorizovaný servis škoda. Chtěl jsem si ho vzít, ale koupil jsem si Superba s origo rádiem. Klidně bych si jej nechal, ale ztratil bych možnost ovládat rádio z volantu a taky bych přišel o údaje z maxi-Dotu. Celou krabičku (tak jak byla) jsem zkontroloval,zabalil a čekal. Peníze předem jsem chtěl z toho důvodu, že jsem posílal několika lidem předmět, který mi byl nakonec vrácen jako nevyzvednutý. O tom jsem tě hned informoval.

Poslal jsem ti to a po několika dnech /v řádech týdnů) si se rozmyslel. Začal jsi mě uhánět o nějaký rámeček, se kterým jsem já jako uživatel nepřišel do styku. Nevím, co mám při prodeji zkoušet, když mi vše fungovalo. Podle mě jsi dostal jinou nabídku, nebo jsi toto rádio sehnal za výhodnější peníz než u mě, za 1000kč. Tak ses rádio snažil urychleně reklamovat. Tak to vnímám já. mě vše fungovalo jak mělo, proto nevěřím, že tobě 2 týdny po prodeji rádio najednou nejelo.Jen poslední věc. Kdybych věděl, jaké s tím budeš mít "problémy" rádio bych nechal raději v oktávce.

Toto můj názor a mé vyjádření. Každý ať posoudí i kdybych tu neměl prodat jedinou věc. Že na kšeftmana natrefím i zde, na fóru, bych skoro ani nečekal.

Odkaz ke komentáři

Dovol, abych se ohradil. Měl jsem autorádio pioneer DEH 2200UB téměř 2 roky v autě. Nikdy s ním nebyl problém. Pak jsem auto prodal, rádio mi z něj vytáhl autorizovaný servis škoda. Chtěl jsem si ho vzít, ale koupil jsem si Superba s origo rádiem. Klidně bych si jej nechal, ale ztratil bych možnost ovládat rádio z volantu a taky bych přišel o údaje z maxi-Dotu. Celou krabičku (tak jak byla) jsem zkontroloval,zabalil a čekal. Peníze předem jsem chtěl z toho důvodu, že jsem posílal několika lidem předmět, který mi byl nakonec vrácen jako nevyzvednutý. O tom jsem tě hned informoval.

Poslal jsem ti to a po několika dnech /v řádech týdnů) si se rozmyslel. Začal jsi mě uhánět o nějaký rámeček, se kterým jsem já jako uživatel nepřišel do styku. Nevím, co mám při prodeji zkoušet, když mi vše fungovalo. Podle mě jsi dostal jinou nabídku, nebo jsi toto rádio sehnal za výhodnější peníz než u mě, za 1000kč. Tak ses rádio snažil urychleně reklamovat. Tak to vnímám já. mě vše fungovalo jak mělo, proto nevěřím, že tobě 2 týdny po prodeji rádio najednou nejelo.Jen poslední věc. Kdybych věděl, jaké s tím budeš mít "problémy" rádio bych nechal raději v oktávce.

Toto můj názor a mé vyjádření. Každý ať posoudí i kdybych tu neměl prodat jedinou věc. Že na kšeftmana natrefím i zde, na fóru, bych skoro ani nečekal.

 

 

 

Vážení,

 

zde přikládám část komunikace s Mišelem (mohu i zbytek), porovnejte datumy s tím co píše. Jasně jsem mu napsal že rádio je ok, ale že postrádám tři věci. Vytahovací tyčky, originál kastlík na rádio a zadní trn. Já si rádio chci nechat, pokud mi dodá co u toho má být. Pokud mi ty věci nedodá, chci mu rádio vrátit. Dodal jsem mu i email od dovozce, jaký kastlík tam mám být, to chvíli trvalo než odpověděli, ale tyto věci jsem mu reklamoval druhý den od převzetí jeho balíku na poště.

 

Takže mi pošli ty tři věci a bude klid, já to rádio nikde nescháněl levněji, je celou dobu čekám, až dostanu co mám!!!!!! A mezi tím ti ještě musím dokazovat, co tam má být a nemá? O těch tyčkách si věděl ještě před prodejem, psal jsem ti aby u toho byli.

 

Nenazívej mě kšeftmanem. ty jsi mě neupozornil, že to má pár podstatných nedostatků, nezajímá mě kde jsi ty věci prošustroval a ty seš ten kdo to má napravit. Já jsem zaplatil bez problému rychle a ty jsi mi dodal nekompletní věc.

 

 

 

 

 

 

McDrapi - Odesláno 24 July 2012 - 08:54:10

Ahoj, jaké to má podsvícení? Protože jsem zjistil, že je víc druhů. Pokud to má červený podsvit tlačítek a bíle displej, mám zájem, pokud tomu tak je, pošli mi číslo účtu, a tvůj e-mail, banka - Čsob ti pošle kopii příkazu.

Adresa pro zaslání - adresa vymazána..

Nezapomeň přiožit veškeré doklady k rádiu + návod + příslušenství (vidličky atd.)

 

Dík

McDrapi

 

 

 

 

 

McDrapi - Odesláno 02 August 2012 - 08:54:39

Zdar,

prosím tě, můžeš mi poslat číslo balíku? Rádio ještě nedošlo.

 

 

McDrapi

 

 

 

 

 

Mišel - Odesláno 04 August 2012 - 18:43:48

ahoj, rádio stále doma nemáš????

 

 

 

 

McDrapi - Odesláno 05 August 2012 - 15:52:25

Zdar,

 

rádio už dorazilo, ale mám pár nedostatků:

 

1. Rádio je po záruce, sice si psal možná, ale měl jsi to pořádně upřesnit, ale budiž nepodstatné, Rádio jako samé funguje ok.

 

2. Ale to hlavní, u rádia není originální montážní kastlík, vytahovací tyčky, a ten trn co je vzadu taky není od toho rádia, protože má větší závit, než je v rádiu. Takže nejde rádio namontovat, respektive v montážní kastlíku nedrží, vyjíždí ven a nejde řádně zabezpečit ( přikládám ilustrační foto z internetu).

 

Tak se prosím podívej po těchto třech věcech (tyčky, zadní trn a montážní box), jinak ti rádio vrátím.

 

Čekám na odpověď.

 

McDrapi

Upraveno uživatelem McDrapi
Odkaz ke komentáři

o tyčkách vím, ty ti pošlu. Nic víc nemám, chápeš? jak ti mám posílat nějaký kastlíčky a trny? Jaký záměr bych měl abych si to nechával? Hochu probuď se, už mě nebavíš. Měsíc tu s tebou řeším takový blbosti. Poslal jsem ti to v komplet krabici, s dokladem a vším co k tomu bylo. Servis mi jej demontoval, dal vše do krabičky. Říkal, že k žádné záměně nemohlo dojít. Tvé příspěvky pravidelně ukazuji rodině a všem to přijde úsměvné.

 

myslíš si, že jsem jezdil rok a půl a měl rádio pověšené na káblíkách na sedačce spolujezdce? Nebo snad, že mám trnky a kastlíčky vystavené na nočním stolku?

Nemám. Tímto s tebou končím veškerou talkshow v Black Listu i v PM.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

ahoj, my jsme spolu obchodovali? Díval jsem se na pm a mám tam jen:

 

«Simply Michal!»

 

Skupina:OctaviaClub

Příspěvků:1039

Člen číslo:611

Status:• Online

Status varování

Odesláno 19 June 2012 - 20:53:07

Nárazník je naprosto v pořádku. Přijedeš si pro něj?

Hlášení

Odpovědět

Editovat

kubis85

 

hodnost: CLASSIC

 

 

Skupina:OctaviaClub

Příspěvků:67

Člen číslo:18636

Status:• Offline

Odesláno 19 June 2012 - 20:56:01

Odkud jsi?

 

 

 

 

Nic víc? Nejsem si vědom, že bych ti něco prodával.

Odkaz ke komentáři

o tyčkách vím, ty ti pošlu. Nic víc nemám, chápeš? jak ti mám posílat nějaký kastlíčky a trny? Jaký záměr bych měl abych si to nechával? Hochu probuď se, už mě nebavíš. Měsíc tu s tebou řeším takový blbosti. Poslal jsem ti to v komplet krabici, s dokladem a vším co k tomu bylo. Servis mi jej demontoval, dal vše do krabičky. Říkal, že k žádné záměně nemohlo dojít. Tvé příspěvky pravidelně ukazuji rodině a všem to přijde úsměvné.

 

myslíš si, že jsem jezdil rok a půl a měl rádio pověšené na káblíkách na sedačce spolujezdce? Nebo snad, že mám trnky a kastlíčky vystavené na nočním stolku?

Nemám. Tímto s tebou končím veškerou talkshow v Black Listu i v PM.

 

 

Tak měsíc pryč, a zbylé věci, co Mišel nedodal, nikde! Každej si udělejte obrázek o tomto člověku sám.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím,

 

nevím, zda jsem tento příspěvek umístil správně, ale lepší místo jsem nenašel.

 

 

Bohužel nemám dobré zkušenosti s uživatelem buca. Už víc jak před 7 týdny jsem mu poslal peníze za díly na mou O1. Po několika výzvách aby zboží poslal, přestal reagovat na moje SZ.

 

Dodnes jsem se dočkal pouze hloupých výmluv. Vzhledem k tomu, že v mém případě jde o 300 Kč, tak mi ani nejde o vrácení peněz, jako o separaci toho parazita, než oškube další lidi.

 

Žádám nějakého správce, aby mu jako poslední vstřícný krok zdůraznil čeho se dopustil. Pokud ani potom nepodnikne žádné kroky k nápravě, navrhuji zablokovat nejen jeho účet, ale i IP adresy, z kterých se do fóra přihlašuje.

 

Jsem si vědom závažnosti obvinění, které jsem nyní učinil. Případnému řešiteli rád poskytnu všechny podklady.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Varování pro mé kolegy se Škodovkama a VW,pokud nechcete zbytečně ztrácet nervy a čas tak Nikdy nenakupujte Skoda-Parts.cz jsou to díly na Škodovky a VW.

 

1. To že sídlo firmy a to kde díly údajně jsou u pana Aleše Pražáka doma v baráku někde v Lipanech by ještě šlo.

 

2.Zavolal jsem mu a objednal u něj díly do interieru v hodnotě cca 20 000kč,z kterých mi tentýž večer dodal ty nejdražší asi za 16 000kč

 

3.řekl že druhý den dodá zbylý rámeček radia,řadící páku a středovou schránku stříbrnou v úpravě RS

 

4.Druhý den bylo úterý odvolal se na jeho dodavatele a v sms napsal že ho to velice mrzí a v pátek bude vše připravené pro mne k vyzvednutí u něj doma.

 

5.v pátek mu volám asi celý den zhruba 12krát žádný ohlas,beru tedy jiné telefoní číslo které okamžitě zvedl a celý překvapený se mi snažil vysvětlit že toho měl moc a nikam se nedostal že to bude v pondělí na 120% !!!!

 

6.Dnes je pondělí volám nezvedá a vytípává telefon,po 10ti minutách mi pošle SMS Kde se omlouvá že chytl střevní chřipku a že zítra POKUD MU BUDE LÉPE zajede mi pro zbylé díly a dodá mi je!!!!

 

Konečný můj verdikt:

Firma SK-PARTS.CZ Pod křídly Aleše Pražáka je jedna velká žumba v čele s nejnespolehlivějším člověkem který by neměl prodávat ani lízátka na václaváku!!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Bohužel sem musím připsat sadeho. 7. května 2013 jsem od něj kupoval facelift světla na O1. Peníze jsem mu předem posílal na účet, jak chtěl. Světla mi sice přišla, ale v hrozném stavu, navíc chyběla krytka mlhovky a těsnění jednoho světla. Asi bych to neřešil, kdyby chybějící díly i na cc-autodílech nestály další 4 stovky.

 

1) http://www.cc-autodily.cz/tesneni-pred-svetla-p?brand=SKODA&model=OCTAVIA

2) http://www.cc-autodily.cz/zakryt-pro-svetlo-mlh?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

Sade se omluvil a říkal, že světla jsou jeho kamaráda a on to jen odesílal. No budiž. Slíbil, že chybějící díly sežene, čekal jsem asi měsíc a samozřejmě se nic nedělo. Několikrát jsem mu to připomínal. 24. června mi řekl, ať mu dám číslo účtu, že mi na něj pošle 3 stovky. Sice bych za chybějící díly dal přes 4 stovky + poštu, ale souhlasil jsem, že má snahu to napravit. Peníze samozřejmě nepřišly, dostalo se mi jen výmluvy, že teď stěhuje a nestíhá. Posledních pár dní už na mé zprávy ani neodepisuje, ale za to svoje inzeráty si "UPovat" stíhá.

 

Původně jsem to sem dávat nechtěl, protože jsem od něj už kupoval více věcí a vždy to bylo v pořádku, ani mě tak neštvou ty 4 stovky, jako to, že jsem světla záměrně kupoval na tomto fóru a měl nějakou "jistotu", to jsem ale netušil, že se pak dva měsíce budu prosit o věci, které jsem si zaplatil, a asi proto, že tu na fóru nemám tisíc komentářů, tak na mě hází bobek. Napsal jsem to zde pro další lidí, ať si dají pozor, co přesně od tohoto člověka kupují.

 

EDIT:

11. července slíbeno odeslání peněz, ale asi se ztratily v černé díře a nepřišly, to se bohužel občas stává.

11. záři k dalšímu dvouměsíčnímu výročí sade stále nic. Za chvíli z toho bude telenovela na pokračování.

post-22192-0-30507300-1375124323_thumb.png post-22192-0-02470000-1378924432_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Přidávám novak32 scháněl sem zámek bezpečnostního pásu se signalizací, ozval se že ho má, Po dlouhé domluvě jsem mu tedy poslal 400 kč na účet 300 za zámek a 100 za poštovný. Po pěti dnech napsal že peníze mu přišli na účet a zámek tedy odesílá. Zámek ani po třech týdnech nepřišel novak32 nereaguje na dotazy. Chtěl sem po něm číslo balíku nebo aspoň číslo podací lístku abych zjistil jestli je ten balík stratil na poště, ale prostě nekomunykuje.

Upraveno uživatelem sordo99
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Nechci nikomu přivdit, ale člen okta-rs nevypadá moc poctivě. Jeho první příspěvek je že má na prodej skoro všechno a reagoval na mou poptávku v bazaru, že věci co hledám má.

Všechno vypadalo v pohodě do chvíly kdy jsem začal chtít fotku těch dílů. Od té doby nereaguje na opakované SZ, ikdyž jsem chodí.

Odkaz ke komentáři

Schanel sem zadni brzdovy trmen na octavii novak32 se mi ozval ze ma za 500 a ze penize na ucet. ok. penize jsem obratem odeslal.. po tydnu balik nic po druhem tydnu balik nic jenze auto stalo a uz sme ho potrebovali proto sem se snim dohodl ze az pride nebudu vyzvedavat a on mi posle penize zpet - posta no uz je to skoro dva mesice a nemam trmen ani penize :palec::lol: je to sice 5stovek ale i tak zamrzi, moje prvni spatna zkusenost tady.. :)

 

 

a koukam ze nejsem prvni takze by ho to chtelo zablokovat protoze je to jen naky podvodnicek :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak musím přidat dalšího na černou listinu.....jedná se o "" okta-rs "" 16.12.2013 jsem mu zaplatil přímo na učet 300 kč za nahradní tlačítka a zboží ještě dnes nikde.Jednou odpověl že je zaslal a od té doby mrtvej brouk,asi mě pěkně :prcprc:

ja som od neho kupil laktovu opierku, poslal som zalohu 750 kc na ucet ... komunikoval som snim mailom, nic neodpoveda. Urgoval som kde je zasielka 3x. "poslal to" 18.12.

Mailova komunikacia :

 

From: okta-rs@seznam.cz [mailto:okta-rs@seznam.cz]

Sent: 9. januára 2014 17:11

To: David

Subject: Re: FW:

 

ano podivam se po listku

---------- Původní zpráva ----------

Od: David

Datum: 9. 1. 2014

Předmět: FW:

 

 

 

From: David

Sent: 8. januára 2014 16:28

To: okta-rs@seznam.cz

Subject: FW:

 

 

Viete mi dat cislo zasielky ?

Pytal som sa na podatelni v nasej budove a oni to urcite neblokuju, ale vie mi zistit kde je balik

 

From: okta-rs@seznam.cz [mailto:okta-rs@seznam.cz]

Sent: 6. januára 2014 16:48

To: David

Subject: RE:

 

zdravim uz to muselo dojit ne? uz je to doba docela

---------- Původní zpráva ----------

Od: David

Datum: 20. 12. 2013

Předmět: RE:

 

Super, tak sa ozvem ked to dojde

 

From: okta-rs@seznam.cz [mailto:okta-rs@seznam.cz]

Sent: 20. decembra 2013 17:34

To: David

Subject: RE:

 

odeslane

 

EDIT: Omyl, stale nic

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...