Přejít na obsah

Spojková sada asz


Doporučené příspěvky

Nevim co je na cene 11000 vybornyho :wacko: A navic to je samozrejmne bez loziska :wacko: Vyborma je akorat pro zlodeje co to za ni prodavaji :wallbash: Jirko , jestli chces muzu se zeptat na Dieselpower foru, pan tam prodava za lepsi ceny. Chtel jsem dat link, ale do tohoto fora nevim proc mi nejde vlozit, porad to pise nejaky picoviny, ale vlozit nelze nic . Na praci si sezen nekoho normalniho, jsou zlodeji co si reknou klidne i 5000,- , takze pri vyberu pozor

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak to lozisko jsem prehlid, jinak pan to prodava bez dokladu za 9500,-kc sadu Sachs , lozisko Sachs 1100,- kc. Treba zde http://www.hanza-autodily.cz/setrvacnik-spojka-240mm-vc-loziska-19tdi-96kw-sachs-2290-601-005/d-72304/ stoji 12500,- a to je jeste jeden ze slusnych prodejcu co ma pomerne nizke ceny, jinde to je horsi. Takze i ja jsem si radsi koupil sadu bez papiru z DP fora , tak jako i jini lide a vsichni spokojene jezdime , protoze zlodeje podporovat nehodlam. Pouze lamelu jsem nechal preoblozit organikou , pro jistotu. prce jenom uz nejaky ty koniky a kroutak mam. Usetreny penize muzu investovat jinde, nevim jak pro tebe, ale pro mne je 1000 docela dost penez. Cena vymeny spojky v beznym servisu, i soukromnika je tak cca 3000,- , kdyz se nevyskytnou zadne komplikace. Jestli ti nekdo udela spojku za 1500, tak si gratuluj, je to hodne kamaradska cena

 

Jinak Jirkovi jsem samozrejmne odkaz preposlal, je jen na nem jestli si koupi v obchode nebo u soukromnika

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...