Přejít na obsah

Aktualizace navigace Amundsen


Guest MM66

Doporučené příspěvky

Našel jsem na update portálu u svého VIN nějakou aktualizaci map o velikosti 4GB. Mám aktuálně verzi ECE 1 2017. Co to je, to je nějaký doplněk? Ale mi to už na SD kartu v autě už nevejde?? Je to potřeba taková aktualizace?

UPS :wallbash:

To nic, je třeba pořádně číst a několikrát. Ta 4GB aktualizace je ECE2 a to je jen okleštěná verze jen některých států, takže vše OK.

Upraveno uživatelem eReSek
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Procital jsem to tu ale mam stejny problem. Koupil jsem octavii 3 r.v 10/2013 s amundsen navigaci, dovoz z nemecka. Ale ve slotu nebyla sd karta,jen prazdny obal od karty ve sklopce. Nekdo sem psal ze je potreba origo karta nekdo ze zase ne. Ja jsem pouzil micro sd sdhc 16gb s tim ze jsem ji dal do adapteru na sd kartu,naformatoval jsem ji na FAT32, nahral mapy primo z portalu skoda cca 7,5gb. Rozbalil na kartu vlozil do slotu v aute a nic!! Pise vlozte datovy nosic s platnymi daty. Poradte prosim kde je chyba

Odkaz ke komentáři

Roman1606: Je třeba mít origo kartu, jinak to nefunguje. Já ji mám a zkoušel jsem ji jen tak ze zvědavosti překopírovat/naklonovat na obyčejnou 8GB pomocí různých diskimage nástrojů ale bez úspěchu.

 

A je teda mozne alespon koupit tu prazdnou origo kartu za cca 900kc jak uz tu nekdo psal??

Odkaz ke komentáři

Vyzera to tak, ze v novej generacii (MIB II) Amundsen su uz mapy viazane na VIN auta podobne ako u Columbusa. Aktivacny kluc je uz asi na SD karte s mapami a nie je priamo v navigacii... Amundsen MIB II mi uz nezoberie ani originalnu mapu kupenu priamo u dealera Skoda, kedze po vlozeni tejto mapy a snahe Amundsena navigovat sa mapy neotvoria a vypise hlasku "vlozte SD kartu s platnymi daty"... Asi je to tym, ze moje auto nemalo od vyroby navigaciu, presne ako to je uz od zaciatku s Columbami... Lebo Amundsen MIB I mi mapy bez problemov doteraz bral a aj navigoval bez problemov. MIB II uz nie :-/ Potvrdi mi to niekto, co sa vyzna, ci je to tak alebo nie? Na ruskom fore píšu o potrebe odblokovania SD karty pre MIB II...

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak uz znova funguje portal Skoda update...Skusal niekto? No funguje ale zvlastne...Ked stiahnem mapy a chcem uz rozbalit cez Downloader.exe, pri akejkolvek SD karte mi pise nepravdivu hlasku o chybe: "medium je chranene proti zapisu"...Uz som to skusal viackrat a s roznymi SD kartami (origo aj neorigo), vysledok vzdy rovnaky... Som sam alebo to aj niekomu inemu robi? :-/

Chyba pri rozbalovani Skoda_mapy.pdf

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...

Mám problém s instalací aktualizace map na kartu pro Amundsen. Při zahájení stahování mi to napíše, nelze stáhnout, karta je plná. Tak jsem to stáhnul do počítače, bohužel mi to také nejde, opět to píše, karta plná. Když zajedu do karty a hledám "odstranit", nic takového tam není a když mrknu do vlastností, je tam napsáné, že karta je chráněna proti přepisu! Prosím o radu co s tím. Už jsem celkem zoufalej.

 

Odkaz ke komentáři

Keďže už je koniec júna, obdobie dovoleniek pomaly v plnom prúde a napriek tomu, že SD karty k dispozícii sú už nejakú dobu - no stále ešte nie sú dostupné aktualizované mapy ECE1 2017-18 na update portáli pre MIB2 Amundsen, zavesil som ich na Mega.nz :palec: Schválne som zvedavý, kedy sa objavia na oficiálnom webe :ph34r:

 

map1.jpgmap2.jpg

 

Môžte smelo sťahovať, stačí súbory po stiahnutí rozbaliť cez 7zip a nakopírovať na vašu pôvodnú originálnu kartu. Mapy fungujú vo všetkých MIB2 Amundsenoch a Discover Media - odskúšal som O3FL, Kodiaq, Superb 3, Golf 7, Touran, Passat B8 a vo všetkých fungovali bez problémov.

 

Dôležitá poznámka - vzhľadom na to, že mapy vedia použiť len tí, čo majú originálnu kartu a aktualizácie máp sú zdarma v rámci služby mapcare, ich sprístupnením na stiahnutie nebol porušený žiaden autorský zákon.

mib2_ece1_2017-18.txt

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Nevím jak Vám, ale mě se aktualizace 2017/2018 na originál SD kartu prostě nevešla. Zkoušel jsem to asi 4x, jak přes škodovácký downloader, tak rozbalením na HD a překopírováním (po formátu SD karty). Vždy zůstalo pár MB nepřekopírovaných. Vzhledem k tomu, že DBinfo je až poslední, byla aktualizace nefunkční.

Nakonec jsem to vyřešil smazáním map Ruska (jsou velké a já tam v nejbližší době autem nepojedu) ze složky MapRegions a ručně dokopíroval zbytek souborů. Vše (kromě výpočtu trasy do Moskvy :D) funguje.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Nevím jak Vám, ale mě se aktualizace 2017/2018 na originál SD kartu prostě nevešla. Zkoušel jsem to asi 4x, jak přes škodovácký downloader, tak rozbalením na HD a překopírováním (po formátu SD karty). Vždy zůstalo pár MB nepřekopírovaných. Vzhledem k tomu, že DBinfo je až poslední, byla aktualizace nefunkční.

Nakonec jsem to vyřešil smazáním map Ruska (jsou velké a já tam v nejbližší době autem nepojedu) ze složky MapRegions a ručně dokopíroval zbytek souborů. Vše (kromě výpočtu trasy do Moskvy :D) funguje.

 

 

Udělal jsem to stejně(Rusko pryč) a funguje mi to taky a naprosto ten samý problém prostě se mi to tam nevešlo :D( stáhnul, rozbalil do složky, smazal Rusko a nakopíroval markets+DBinfo do origo karty 8GB) a funguje to a mám Amundsen ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci , mám O3 , rádio amundsen , stažené a nainstalované mapy 2016/17 na origo kartu. Naviguje ,ale hlasové navigování ne.Nejde hlas zkrátka ticho. Nevíte někdo v čem by mohla být zrada? Děkuji všem za nějaký návrh co stím.

Nebude to jenom v nastavení?

 

Odesláno z mého HUAWEI RIO-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

V nastavení mám podle mě vše jak má být. Já to auto koupil před týdnem a už ta navigace byla potichu. Byla tam verze map 2013/14 Original nahrané . Tak jsem tam nahrál 2016/17 z oficial. stranek škoda. V nastavení jsem dal hlasove navigování na MAX . Bylo nastavené na 50% hlasitosti. Jak poznám že je stažené na SD kartě i hlasové navigování, stahuje se to komplet nebo zvlášt ?Děkuji za odpověd budu zkoumat dál.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...