Přejít na obsah

Sedacky Golf 4 combi Do OI


Dejf01

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Zdravím, nechci zakládat další téma, tak se zeptám tady.

Chci dát sedačky z GIV do OI (mám je už prosezené a pořád se mi povoluje opěradlo u řidiče), dnes jsem se na ně byl podívat, jsou v dost dobrém stavu, neprosezené, jen jsou zadní sedadla v celku. Pokud bych zkousl, že zadek bude v celku, bude mi pasovat opěradlo? Myslím si že jo, ale když jsem změřil opěradlo z golfu od spodní části po "zámek", tak jsem naměřil 39cm a u mě jsem naměřil 40,5cm. Výška opěradla je stejná, bude mi tedy zadek i tak pasovat (že by byl jinak posazený pant)?

Mám se do pátku rozhodnout, tak prosím poraďte. Díky...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Odpoved jsem nedostal, tak jsem to riskl a sedacky vzal. I kdyz jsem u sedacek z Golfu nameril zamky ze zadnich operadel v jine pozici nez u OI, tak vse pasuje. Sedacky jsou lepe vypolstrovany, takze se na nich o dost lip sedi a diky vybrani u prednich sedacek, je ted vzadu i vic mista na kolena ??

IMG_20190212_095350.jpg.e8952e04efccf1348914be72e4f35fd9.jpgIMG_20190212_095336.jpg.46b92a3e853df3c28263c616bf74b4bd.jpgIMG_20190212_095446.jpg.43437f5aa3641f06de7cc149246956ef.jpg

Odkaz ke komentáři

Udělal jsi dobře s tou výměnou. Sedačky z golfu jsou jiná liga. Připadají mi takové pevnější,tvrdší a hlavně ta bederní část je mi více sympatická na záda.
Mám v rodině obě vozidla,tak mohu porovnávat.
Výměnu kterou jsi provedl bych určitě doporučil všem,kteří mají jedničkové octavie ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...