Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.
Sign in to follow this  
Dejf01

Sedacky Golf 4 combi Do OI

22 posts in this topic Last Reply

Recommended Posts

Zdaravím nenáte někdo zkusenost s napasovánim zadního sedáku z golfa Combi jedna se o to chycení

jestli se to dá nejak upravit nebo to musim precalounit na kostru z octaviackych sedacek diky za pomoc

Copak uchycení zadních sedaček z Golfu IV je jiné než u OI? Vím že přední se dají přehodit bez problémů, ale měl jsem za to, že i zadní se vymění kus za kus...? :O

Jo jsou ale jen ne z kombiku varianta a 4kolky jsou jine maji pevnej plechovej spodek sedaku a to je ten problém ale vyresil jsem to

Jo jsou ale jen ne z kombiku varianta a 4kolky jsou jine maji pevnej plechovej spodek sedaku a to je ten problém ale vyresil jsem to

Jak jste to prosim vyresil, mám stejný problém, díky

Zdravím, nechci zakládat další téma, tak se zeptám tady.

Chci dát sedačky z GIV do OI (mám je už prosezené a pořád se mi povoluje opěradlo u řidiče), dnes jsem se na ně byl podívat, jsou v dost dobrém stavu, neprosezené, jen jsou zadní sedadla v celku. Pokud bych zkousl, že zadek bude v celku, bude mi pasovat opěradlo? Myslím si že jo, ale když jsem změřil opěradlo z golfu od spodní části po "zámek", tak jsem naměřil 39cm a u mě jsem naměřil 40,5cm. Výška opěradla je stejná, bude mi tedy zadek i tak pasovat (že by byl jinak posazený pant)?

Mám se do pátku rozhodnout, tak prosím poraďte. Díky...

Odpoved jsem nedostal, tak jsem to riskl a sedacky vzal. I kdyz jsem u sedacek z Golfu nameril zamky ze zadnich operadel v jine pozici nez u OI, tak vse pasuje. Sedacky jsou lepe vypolstrovany, takze se na nich o dost lip sedi a diky vybrani u prednich sedacek, je ted vzadu i vic mista na kolena 👍👍

IMG_20190212_095350.jpg.e8952e04efccf1348914be72e4f35fd9.jpgIMG_20190212_095336.jpg.46b92a3e853df3c28263c616bf74b4bd.jpgIMG_20190212_095446.jpg.43437f5aa3641f06de7cc149246956ef.jpg

Naprosto luxusní práce! Sedačky vypadají dost dobře a věřím, že se v nich i pohodově sedí. Chválím.

Sezeni je uplne jiny, nevim proc byla octa na sedackach tak osizena...?

Jak bude teplo, tak je jeste poradne vytepuju 👍

Udělal jsi dobře s tou výměnou. Sedačky z golfu jsou jiná liga. Připadají mi takové pevnější,tvrdší a hlavně ta bederní část je mi více sympatická na záda.
Mám v rodině obě vozidla,tak mohu porovnávat.
Výměnu kterou jsi provedl bych určitě doporučil všem,kteří mají jedničkové octavie ;)

Presne tak, ta bederni cast je uplne na jine urovni nez u octavky, ono celkove ty sedacky jsou lepsi 😁👍

Vcera jsem jel nekolik desitek km s kamaradovou OI a musim rict, ze jsem dnes rad usedal do sveho auta... 😁😁

Uvažuji, že bych taky šel do G IV sedaček. Akorát mám výbavu elegance s béžovými sedačkami (látkovými) a interiérem. Vzhledově se mi ta šedá osobně nelíbí :-( Jsem zvyklý na tu béžovo-žlutou. Má Golf taky podobnou barvu ?

Jelikoz mam sedy predface interier, tak mi ty sedy sedacky nevadi, u tmaveho by vypadaly blbe. Ale to sezeni je luxusni 👍👍

Zadní sedáky máš hezky anatomický,přední sedačky jsou obyč.sport,co se dávali do face ( měly už i vybrání pro kolena zadních cestujících) ,mám 2005 a žádný rozdíl oproti mě. Ale oproti těm,co jsi měl je to luxus.

Zadni jsou o dost lip tvarovany nez puvodni a to plati i o prednich. Sedel jsem ve vice OI face a z Golfu jsou lip vypolstrovany nez u octy 😉👍

Delší dobu sem tu nebyl jinak bych ti hned poslal foto mam z Golf IV polosport a skvěly sezení

DSC_0186.JPG

Ty polosporty musi byt jina liga 👍👍.

Ja tam mam ty obyc. z Golfu a i tak je to jine posezeni nez na sedackach z Octy 😉👍

Jsou super sem spokojeny ještě vyndám dečky vyhřevu ze starých sedaček a dám je do polosportu.