Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

krysarr

Zabery z palubnich kamer

868 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Je to velmi vytížená křižovatka ve FM u McDonald´s. Polský řidič kamiónu o tom ví své.

To co udělal řidič BUSu není omluvitelné, ale jelikož tuto křižovatku velmi dobře znám, ani trochu se nedivím.

Kéž by to byla poslední nehoda na tomto místě.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 25 minutami, jar_da napsal:

každý takový přejezd vedle křižovatky je problémový .... 

jojo to samý i přechody v křižovatce... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj, Chodov. Já zrovna měla "nové" auto. Po dvou týdnech mi odřela dveře vietnamka, po třetím týdnu kroupy - dle pojišťovny totálka a nakonec jsem ho za půl roku nabourala. To auto mělo prostě smůlu :-D. Pak jsem přesedlala na oktávku. Nejlíp to prokaučoval tehdejší tchán. Nechal si auto venku opršet, proto si ho nedal do garáže. To byl déšť za 200 tisíc :-D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No ja byl tenkrat u babicky na Orliku a mel jsem v te dobe sluzebni OII. Chtel jsem jet vlastni, aby se projela, nakonec na Orliku dostala sluzebni kroupy do 1 cm a plavak, to pak doslo do Prahy a vysypalo to na soukromou ty tenisaky. A to jsem jeste dopadl dobre, pulka aut kolem me mela skla v pytli, ja mel v aute sucho, sklo jen rozstrileny, ale vydrzelo, kastle uz horsi. Ale stejne mam cumak a jedny dvere novy, kdyz segru o 2 roky pozdeji ve Francii trefil nakladak. Tak uz to neni tak zly :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já měla 400 hlubokých ďůlků, asi má renault měkkou karoserii. Zato skla obě v cajku, aspoň se s tim dalo jezdit :). Ale prostě ten pocit toho "nového" auta, strašný. Líbila se mi ta solidarita lidí na ulici, někteří se hroutili, pak někdo přinesl flašku a už se panákovalo. No a přišla druhá vlna krup, to já mezitím auto stihla přikrýt peřinou :-P.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem dneska vyzvednul ten Truecam A7s. No a zase tak po 10 minutách přestane zaznamenávat a hlásí "pomalá paměťová karta". DPC, co to sakra je. Ta karta v Truecam A4 chodí bez problému. V podstatě se chová jako ta stará RoadRunner 505.  Tady vzorek z večerního testu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Eště sem zkontroloval class a je to 10. Zkusil jsem teď exFAT format, co jsem tak vygooglil, mobilní zařízení s FAT32 možou mít problémy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha, tak RoadRunner 505 formát v NTFS nebo exFat nebere, nenačte kartu vůbec. Když dám FAT32, tak ji načte a nahrává, ale jen jednu smyčku. A takhle se chová i v té A7. Přitom to je karta, která v A4 chodí bez problému. Jsem z toho jelen. A druhá karta, co původně byla v tom Road Runneru a myslel jsem, že odešla, tak v A4 šlape špičkově. Já v tom autě mám snad nějaké magické záření nebo co.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebo že by pomohlo NTFS a exFAT zformátování? Proč ale ta karta jinak v té A4 chodila? Vlastně obě karty bez problému v A4 v Kuze, ale v Mondeu ani stará kamera, ani funglovka A7s.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prdlajs je o cviku, i když sundám i s držákem, zamáčknu pacičku na doraz, tak stejně to je problém to z toho sundat. Na skle nemožné, to spíš ulomím něco. A zmiňuje to dost lidí v recenzích. 

Jinak karta už chodí. Pomohlo formátování jiné než FAT32 a pak zase znovu na FAT32. Zajímavé ale je, že v A4 běhaly obě karty, ale v RoadRunneru 505 i v A7s ne. Ale hlavně že to chodí.

Jinak GPS je naprd, dneska cestou na ryby se chytla až po příjezdu na místo a zpátky jí trvalo asi 3min. než se chytla, a to jsem z toho 2 minuty dával věci do auta a pak jsem jel krokem v terénu. Podle mně GPS je stejně na hovno u kamery, za GPS samotné chtějí litr, ale bez GPS se to neprodává. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sundával jsem ji přímo ze skla několikrát do týdne. Holt je u tebe někde problém a nabízí se otázka kde.

Pokud sis četl recenze, dočetl ses o určitě o špatné podpoře, problémech s GPS atp. Potom nechápu důvod tvé koupě, když jsou na trhu lepší kamery s bezproblémovým chodem a s polovičními rozměry.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.