Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Spotreba s týmto motorom nie je vysoká, prevažne 6litrov/100km bez čipu, teraz po ecoboxe sa spotreba po meste pohybuje od 5,2 - 5,5litrov/100km. Tento motor si najviac vypýta okolo 7.5litra - v zápchach so zapnutou klímou, proste nie je to supervýkonný motor, ale osvedčená kvalita so slušnou spotrebou, vhodný pre ľudí čo najazdia veľa kilometrov. Spotreba mimo mesta sa na dlhých tratiach môže dostať aj na uvádzaných 4,9litra/100km, všetko záleží podľa štýlu jazdy, ale za 6litrov kombinovane s tým bude jazdiť každý normálne jazdiaci motorista :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Čau, mám 1.9 tdi combi s dsg. Na PC dlouhodobá v zimě na 15" kolech 6.2/100km, podle tankování 6.6l/100 km. Na letních 17" kolech podle PC 6.6l/100km. Dal jsem ecobox, podle PC na 17" kolech 6.0l/100 km, podle tankování 6,2-7,3. Nejdříve jsem si liboval, jak krásně šla spotřeba dolů, ale při třetím tankování mi zmrzl úsměv na rtech. Máte někdo taky zkušenost, že by tak moc proměřoval PC po aplikaci ecoboxu?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak pod 4 l/100km som sa nikdy nedostal ani na palubáku a ten rozdiel medzi pc a skutočnosťou bol pôvodne 0,3 l/100km a po montáži Ecoboxu až 0,9 l/100km... len som upravil prepočet VAGom ako som písal vyššie...

Tiež by ma zaujímalo aký rozdiel má Blondakxxx medzi pc a realitou pri takom nameranom výkone...

Odkaz ke komentáři

Tak jsem včera byl v UR tuningu v Praze ohledně zvýšené spotřeby po instalaci ecoboxu. Před instalací jsem jezdil za 6.6 l/100 km, po instalaci 7.2-7,7 l/100 km. To už mě fakt štvalo, protože ecobox je od toho, aby šetřil, ne? :palec: Alespoň podle názvu, ale i zkušeností uživatelů SH, kde jsem se o přednostech tohoto typu zvýšení výkonu dočetl. Zaručeně měla spadnout spotřeba, což ale nebyl můj případ. No dorazil jsem tam a jako při instalaci super přístup, proměřil vše, projel paměť závad a zjistil, že byl box hooodně nastavený. Bez připomínek mi jej vyměnil za nový, udělali jsme zkušební jízdu i s měřením pružného zrychlení a nabídl mi vrácení peněz v případě, že nebudu opět spokojený. Přístup na 1*. Takže uvidím, co na to moje autí. Ještě jeden dotaz, kolik máte okamžitou spotřebu při volnoběhu? Všiml jsem si, že já mám paradoxně nižší 0,5-0,6 l/hod za studena než 0,7-,08 l/hod při teplém motoru. Jak jste na tom vy? Hlavně kolegové s dsg.

Odkaz ke komentáři

Reálnu spotrebu s ecoboxom mám do 6 l/100km, predtým som mal asi do 6,5 l/100km a to bolo ešte na 16" kolesách a teraz mám 17"...

A s tým nastavením si mi to pripomenul, že aj priamo na ecoboxe sa to dá trochu nastaviť, tak som teraz skúsil o otáčku ubrať a som zvedavý čo to cez víkend spraví... :)

Odkaz ke komentáři

No na SH je jeden uživatel, co má osobní autodopravu a nalítá mraky km, ten to dával na všechny svoje tdi a psal, že po instalaci ecoboxu má spotřebu min o 1 l dolů na všech autech. napsal mi, že spešl dsg auta mu jezdí od 5,3 do 5.7 l/100 km. Proto jsem byl tak rozladěnej, že u mne tomu tak nebylo já i 7.5 a více. S tím nastavením si moc nehraj, nebo to rozhodíš. Já měl jedno auto čiplé u CIMBU a tam šla taky spotřeba dolů a i při rychlejším průměru. Když za to ale pořád bereš, tak je jasné, že spotřeba leze nahoru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...