Přejít na obsah

Okta II - "Sid" - Bratros del Presidentos


Doporučené příspěvky

jsem jsem pro něj do Králík do ústí nad orlicí k Mike Madovi nevím jestli sem ještě chodí měl čerou oktu udělanou na RS na 19"...

 

to Stromik: 9500,- :D

Nechodi sem moc...Octávku "rozebral"...neboli odstojil a už ji prej huntuje někdo jinej .Sám jezdí ted v moc pěkném BMW 335D :o

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
proc nesedi? bude sedet na moje? Obavam se ze budu muset na jare menit tlumice za 10 000 supr cena na to ze je stavitelnej

 

 

EDIT: mi pomale dochazi ze asi nepujde pac asi normalni OII maji prumer 50mm a jen RS ma 55mm a madmike mel tusim RSku ne ?

Nene nemel RSku...takze by me taky zajimalo, proc to nesedi??

Odkaz ke komentáři

co jsme tak koumali s Garnym tak ty slabší tlumiče 50mm maj asi slabší motory tudíž 1,6 1,4 plus asi slabší 1,9 ty silnější jako RS, 2.0 , atd budou mít nejspíš 55mm

 

Olafe kdyžtak zavolej normálně do škodovky a zkus si zjistit podle VINu jaký máš průměr...

 

Je to divný protože na všech ešopech maj vždycky pro motory 1,9 TDI i 2,0 TDI oba průměry tak kdo se v tom má vyznat... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

tak pomalu tomu asi přicházím na kloub... Ten kluk od kterýho jsem to kupoval měl sice taky 1,9 TDI ale automat což by odpovídalo tomu že na přední nápravě je větší zatížení tudíž měl ty silnější tlumiče jako má 2,0 TDI... a na 1,9 TDI s manuálem jsou ty slabý... TeĎ je ještě otázka jestli na 2,0 TDI v manuálu nejsou taky ty slabý...

Ol@afe jak to je? :rolleyes: zjistil si něco? :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...