Přejít na obsah

Okta II - "Sid" - Bratros del Presidentos


Doporučené příspěvky

malinkej nástřel...

no ja by som sa obával, že sa mi to vyzuje v zákrute :smich::smich:

tady jedna ale to auto je strašně zaprasený ač to na tý barvě není vidět takže kola se vůbec nelesknou...

máš pravdu, to auto je neskutočne špinavé :smich::huh:

no s klasickým podvozkom to nevyzerá úžasne :smich:, ale každý si dáva čo sa mu páči :(

posledná poznámka, možno ma ukameňujete ale Zenithy, Luxony mi na Octaviu viac pasujú :smich: z R18

Odkaz ke komentáři

Sevas chjetjov, kola vyzeraju dobre, skus dat do stredu krytky kola s logom Skoda, bude to podla mna este lepsie :D Inak 2,6 je velky tlak v pneu, ja davam 2,1 na predok a 2,0 na zadok a sedi to ovela lepsie, ked si pozries viecko nadrze tak tam to mas napisane, ked ides zatazeny ludmi na dlhsiu trasu pripadne mas vela v kufri tak dotlakovat viac barov. Inak by som nechal 2,1... Uvidis prejdes po nejakej nerovnosti, jame a ta guma ti praskne, to nie je stavane na taky tlak. To je len taka rada, tiez som chodil s 2,5 tlakom vo vsetkych gumach lebo som si myslel ze to je dobre :smich: Potom mi kamos poradil, skus to a uvidis ze auto bude lepsie sediet na ceste

Odkaz ke komentáři

tak na víčku nádrže je to napsaný tak maximálně na 15" ale foukali mi to takhle v pneuservise právě proto že je ta guma natažená. Je tak menší riziko že by se zula... Jinak známej jezdil závody na okruzích a tam se fouká běžně 4 bar no stress takže ta guma to určo vydrží. Jasně že tam maj jiný gumy ale ty rozměry jsou podobný :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...