Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Jaro tady bude za chvilku a tak by mě zajímalo jaké budete kupovat letní pneu. Já jsem měl Potenza RE 050A, výborné pneu, ale proč nezkusit něco novýho. Tehdá byly o dost levnější než co byly modely u ostatních značek. Co jsem zatím koukal, tak situace je nyní opačná. Zlevnil Continental Sportcontact 3, Dunlop, Pirelli atd.

 

Okruh výběru pro 225/40 R18 92Y:

 

Bridgestone Potenza RE050 A 3300 Kč

Continental SportContact 3 FR 3211 Kč

Dunlop Sport Maxx 2867 Kč

Dunlop SP Sport Maxx GT 3000 Kč

Hankook K110 Ventus V12 EVO 2945 Kč

Pirelli PZero Nero 3148 Kč

Pirelli PZero Rosso 3073 Kč

Odkaz ke komentáři

Jen bych podotknul, ze ceny na pneunet.cz jsou uz vcetne dopravy... takze fakt maji bezkonkurencni ceny.. Jinak muj skromny nazor, co ja jsem jednou mel Hankooky, sice nevim presny model uz, tak byly vcelku nahovno na desti.. pak pirellky p zero rosso jsou mega lepidla, ale vydrzely fakt hodne malo a ted mam ty Contiky SP3 a zatim mooc velka spokojenost. Uvidime kolik vydrzi, ale zatim bych asi nemenil ;)

Odkaz ke komentáři

Taiko: Nene, nic extra nevybiram, jen klasika co se dava v 18" rozměru na OII RS. Před 2 rokama jsem koupil Potenzy RE050 za cca 3370 Kč kus. Před tím jsem měl Conti Sportcontact 2.

Wrccko: Mne to k Mischelinu nejak netahne, urcite jsou to dobry pneu...ale taky jsou jedny z nejdrazsich.

 

Jojo to rika skoro kazdy ze Pirelli mizi pred ocima.

 

Zajimaly by mne tyto pneu? Ma je nekdo?

Odkaz ke komentáři

Měl jsem už různé pneu ale teď už mám druhé Michelin a už neexperimentuji, prostě Michelin :palec::lol: :)

 

Jsou sice cenově trochu výše ale výborné vlastnosti a nájezd.

Na OI Pilot Sport najeto 80 tis. Km, potom jsem měl na OII Energy Saver, nové 7mm, po 20tis. km 5,5mm dezén...teď budu kupovat nové v 16", Primacy HP jasná volba :D

Odkaz ke komentáři
sú síce drahšie, ale oproti Pirellkám na nich najazdíš 2-3krat viac a to sa už oplatí :smich: celkovo 40-50t :smich:

Chtěl bych se zeptat zdá to máš vyzkoušeny a nebo to máš z doslechu na WC? :)

Fakt nechápu když to někdo napíše že nějaké pneumatiky vydrží třikrát vic než Pirellky.To je pěkná KRAVINA!

Odkaz ke komentáři

Tak ono neni pirelli jako pirelli zejo nebo taky z Ciny muzes privest obr shit a nebo taky jen takove slabsi podprumer, ale dost prirovnani.

 

Chce se teda bavit konkretne, takze jde o denezen PZero Rosso v 225/45 ta guma drzi jako hovado ale proste mizi pred ocima tak nejak to dokazuje i hodonoceni na pneunet.cz - http://www.pneunet.cz/pneu/9894/pirelli-pz...-XL-94-W-letni/

 

Jestli ze na ni nekdo najede 15 000 tak neni problem docilit 3x vice coz je 45 000 km a to neni problem pro primacy HP

Odkaz ke komentáři

Roman: s VYHRADOU ANO, pac ty si stejne myslis svoje a muze ti nekdo predhazovat hromadu testu stejne to proste neuznas. rikam ze pokud nekdo jizdnim stylem SJEDE primacy HP 225/45 po 15 000 km tak stejnym stylem PZerro Rosso 225/45 budou vtahu driv nez na nich bude natoceno 6000 km

Odkaz ke komentáři

Človek si trošku podpichne ohľadom Michelinov a hneď je z toho flame pomaly ako na ŠkodaHome. Každý človek má svoju značku ktorej je verný, či už je to u pneumatík ako spomíname tu, každý verí svojej firme, že je najbezpečnejšia a podobne. Ja mu to neberiem však preto je mnoho firiem a človek si môže vybrať čo jemu vyhovuje. To isté je napr. u športového oblečenia alebo u elektroniky. Tak ako Francúz ktorý sa drží Peugeotu, ale normálny človek vie, že majú stále problémy s elektronikou a pri veľkom nájazde km to už nie je ako u VW ktoré s tým až taký problém nemá. Myslím si, že každý si vyberie podľa svojho uváženia a podla skúsenosti ktoré už mal predtým.

Poprosím skončiť flame :D

 

Pridám videá, myslím že to hovorí samo za seba :D

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...