Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Iwosko

elektronické přídavné topení

8 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

zdravim vás klubáci, chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s el. přídavným topením. Aktuálně vybírám o3 a všiml jsem si v nastaveni auta možnost zaškrtnutí tohohle příhrevu. zajímalo by me jak rychle začne auto topit v zimě? jedna se o motor 2.0 tdi s dsg

druhá vyhlídnutá octavie ( taky 2.0 tdi dsg) ma nezavisle topeni ale zase nema velkou navi, ACC a dalsi vychytavky, tak nevim čemu dát přednost.

P.S. Nemám rád zimu :)

diky za názory

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

já si nechal dát origo Webasto s dálkou a je to paráda, Kdo někdy zkusil nezávislé topení, už auto bez něj nechce. A chtěli za něj někde kolem 20 tis, což není moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nezavisle kurenie je jednoznacne super vec - navi je picovina v dobe, ked najlacnejsi mobil ma viac funkcii ako najdrahsie radio v aute.

ja inak ziadne priplatkove kurenie nemam a auto zacina kurit po cca 3 minutach na volnobehu. Musim dat ale najvyssiu teplotu. Podla mna to ma nejaky dodatocny vykurovaci clanok v motore - lebo ked je max teploa nastavena, aj motor toci na volnobeh vyssie otacky, ako obvykle.

Mne chyba vyhrievany volant - mal som ho v korejskom aute a v kombinacci s vyhrievanymi sedackami je to pecka!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Oblina ak mas TDI tak mas elektricke pridavne kurenie. Nemusis davat teplotu na high, staci aj 20 stupnov a ono zacne fukat teply vzduch aj ked je motor studeny. Robi to elektricka spirala asi vo vzduchovom potrubi. Deaktivuje sa to v nastaveniach klimy(mam dotykove radio).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, skúšal niekto dorábať PTC do O3??? Dá sa to vôbec? Mal som predtým O2 FL a to PTC bolo fakt super. Teraz kým začne kuriť moja nova O3 mám 2014 model 1,6TDI elegans tak je to katastrofa kým sa neohreje motor tak nič :-(.

Dá sa to kúpiť? Alebo len zapnúť? Ak ano ako?

Ďakujem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

O3 tdi by mali mat ptc standardne. Nemas to nejaky dovoz z talianska a pod.? Tam je teplo, mozno pre juzne krajiny to nedavali..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to dovoz z Holandska. A skúšal som to nakodovat ale nič sa nezmenilo. Nekuri to kým sa motor nezohreje. Má to tak byť? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.