Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Petan.VUT

Změna barvy podsvícení

354 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, jak je nejlepší změnit barvu podsvícení( chci červenou nebo modrou) u manuální klimatizace a tlačítek vyhř.okna,ESP,nádrž.

U topení je jenom kolem té prostřední žárovky zelená clona a jinak by to svítilo bíle??

Určitě to někdo už dělal. :)

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

55 Návod změna podsvícení část 9 - Ovládaní manuální klimatizace

54 Návod změna podsvícení část 8 - zapalovač a zadní popelník

53 Návod změna podsvícení část 7 - popelník

52 Návod změna podsvícení část 6 - ohřev zadního skla a otvírání nádrže

51 Návod změna podsvícení část 5 - Ovládaní světel

50 Návod změna podsvícení část 4 - Ovládaní elektrických zrcátek

49 Návod změna podsvícení část 3 - Ovládaní oken + podsvícení kliček

48 Návod změna podsvícení část 2 - Ovládání elektrických oken

47 Návod změna podsvícení část 1 - Budíky

http://www.skodaoctavia.cz/Interier.htm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě otázka? Ten zelenej plast kolem té žárovky na prostředním ovladači dá se nějak vydělat normálně ven bez oškození????? A když jo tak jak?

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sem se chtěl zeptat je fakt nutný tam dělat ty cestičky a odpory podle návodu?nedají se třeba sehnat stejný ledky se stejnou spotřebou akorát v jiný barvě?že by se akorát odpájeli a připájely nový?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sem se chtěl zeptat je fakt nutný tam dělat ty cestičky a odpory podle návodu?nedají se třeba sehnat stejný ledky se stejnou spotřebou akorát v jiný barvě?že by se akorát odpájeli a připájely nový?

normalne predavaju 12V led diody, pri nich asi nebude potrebny ziadny odpor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já že právě koukal na ty složity návody a tak mě napadlo jestli se fakt nedělá něco v jiný barvě kus za kus.A jenom to přehodit kouknu se po nich

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Já že právě koukal na ty složity návody a tak mě napadlo jestli se fakt nedělá něco v jiný barvě kus za kus.A jenom to přehodit kouknu se po nich

v budicich jsou ledky, ne zarovky :D A ty cesticky se nemusi delat, autor propalil cesty, tak si musel udelat nove ;) Pokud mas zajem o podsvit, vice pres SZ

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Niekto zo Slovenska tu neni co robi posvietenie pristrojov ?... na nete som pozeral, ale co tam bolo, tak tí mi neopovedaju.....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No já chci zkusit sám ovladač na okna protože se mi tu jeden válí navíc tak když to zkazim tak to nebude tolik bolet :) znáte pár dobrej eshopu na potřebenej matroš? ledky,cíny,pájky atd?

Upraveno uživatelem Sentinel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já nakupuju tady www.gme.cz a www.ges.cz ...zatím vždy naprostá spokojenost a celkem i rychlý dodání, pokud mají vše skladem ..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Je to bomba,rád bych věděl,kolik to stojí octavia I???

Pokud jsi šikovný a uděláš si to sám, návodů je tady hodně a dobrých návodů(můžu doporučit na SH od Beduina) tak tě to na materiálu vyjde max do 1tis.! i méně když dobře seženeš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

i ja muzu doporucit navody od Beduina,je to fakt borec a navic velice ochotny takze dokaze i poradit.Ja se toho desne bal nikdy jsem s mikropajkou nic podobnyho nedelal,vsechny ovladace jsem si radeji sehnal nahradni ale vubec to nebylo potreba protoze podle jeho navodů vsechno probehlo uplne v pohode.Akorat na budiky si netroufnu,tam se pouzivaji SMD a to bych asi nezvladnul a navic bez vseho lze jezdit ale bez budiku kdybych je poskodil ne,takze do tech nejdu.Ty si necham udelat od Stalkera.

A jak to dopadlo je videt TADY

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Fakt někdo neví, jestli jde vydělat ta zelaná trubička z prostředního ovladače normálně z venku????

No nevim jestli by se ti to povedlo ona to totiz neni trubicka,tady mas foto

post-262-1265736124_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Niekto zo Slovenska tu neni co robi posvietenie pristrojov ?... na nete som pozeral, ale co tam bolo, tak tí mi neopovedaju.....

Poznám chalana z Martina,ktorý robí prístrojovky.Odkial si?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sám si na to netroufám,chybí mi odvaha,snad i zručnost,nebo od každého něco, snad někoho na foru najdu,kdo to dělá a není daleko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.