Přejít na obsah

Změna barvy podsvícení


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

sice to se změnou barvy podsvícení souvisí jen okrajově, ale přihodím něco :-) pátral jsem a pátral, nakonec se povedlo .. mám vyzkoušenou zatím jen O1 a F1, ale mělo by to fungovat v dalších autech ..

 

po zapnutí klíče se rozsvítí například ručičky, displeje, stupnice, nebo ručičky a displeje a další kombinace :-) funguje to podobně jako u O2 FL, prostě se otočí klíčem a rozsvítí se něco na budíkách, záleží už na volbě :-) pro ilustraci dávám fotky jak to vypadá na O1 :-)

 

 

attachicon.gif32225_11...805660_n.jpgpost-24-1274534899_thumb.jpgattachicon.gif32225_11...804703_n.jpgpost-24-1274534905_thumb.jpg

A jak se to tedy nastavuje? Přes diagnostiku? A ještě mám dotaz na to podsvícení, co tam je použité jako podsvícení ? Vypadá to moc pěkně :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Chlapi,je tu někdo z okolí Nového Jičína nebo Ostravy, kdo děla podsvícení?Mám modré podsvícení, ale už mi nesvítí některé diody.Potřebuji je vyměnit.Dík

 

V případě zájmu Vítkov, když tak zpráva

 

to je aká sranda, nikdy by som netipoval, že toľko kombinácii môže byť

 

Pokud se to týká ovládání manuální klimatizace, tak se jedná o podsvícenou podložku, která plynule podsvítí celou manuální klimatizaci. A barevných kombinaci je daleko více stačí si jen vymyslet svou vlastní.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Muze se pls zeptat jaky tip SND se dava do budiku ,manualni klimi,,ovladani oken a tak dekuji

 

Budíky, tlačítka el. oken, climatronic, ovládání el. zrcátek - SMD Led (pouzdro 3528)

ovládání el. oken (řidičova strana), ovládání zapínání světel, tlačítka středový panel - 3mm led

ovládání manuální klimatizace (jedna malá žárovka) - lepší je ale použít hotovou dle vlastních představ podsvícenou podložku viz. odkaz níže.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1694785290734705.1073741826.1694785247401376&type=3

http://led-backlight-cars.wobo.cz/fotogalerie/manualni-klimatizace.html

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím pánové,

 

vyměnil jsem si podsvícení na bílo-červené a chci se zeptat, zda někdo zkoušel upravit vysoký svit těch ledek tím, že buď vyměnil trimr v regulaci svitu interiéru a nebo k němu přidal odpor a pokud ano a fungovalo to, tak jak zní řešení?:)

 

Dík

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...