Přejít na obsah

Změna barvy podsvícení


Doporučené příspěvky

55 Návod změna podsvícení část 9 - Ovládaní manuální klimatizace

54 Návod změna podsvícení část 8 - zapalovač a zadní popelník

53 Návod změna podsvícení část 7 - popelník

52 Návod změna podsvícení část 6 - ohřev zadního skla a otvírání nádrže

51 Návod změna podsvícení část 5 - Ovládaní světel

50 Návod změna podsvícení část 4 - Ovládaní elektrických zrcátek

49 Návod změna podsvícení část 3 - Ovládaní oken + podsvícení kliček

48 Návod změna podsvícení část 2 - Ovládání elektrických oken

47 Návod změna podsvícení část 1 - Budíky

 

 

http://www.skodaoctavia.cz/Interier.htm

Odkaz ke komentáři
Sem se chtěl zeptat je fakt nutný tam dělat ty cestičky a odpory podle návodu?nedají se třeba sehnat stejný ledky se stejnou spotřebou akorát v jiný barvě?že by se akorát odpájeli a připájely nový?

 

normalne predavaju 12V led diody, pri nich asi nebude potrebny ziadny odpor

Odkaz ke komentáři
Já že právě koukal na ty složity návody a tak mě napadlo jestli se fakt nedělá něco v jiný barvě kus za kus.A jenom to přehodit kouknu se po nich

 

v budicich jsou ledky, ne zarovky :D A ty cesticky se nemusi delat, autor propalil cesty, tak si musel udelat nove ;) Pokud mas zajem o podsvit, vice pres SZ

Odkaz ke komentáři

i ja muzu doporucit navody od Beduina,je to fakt borec a navic velice ochotny takze dokaze i poradit.Ja se toho desne bal nikdy jsem s mikropajkou nic podobnyho nedelal,vsechny ovladace jsem si radeji sehnal nahradni ale vubec to nebylo potreba protoze podle jeho navodů vsechno probehlo uplne v pohode.Akorat na budiky si netroufnu,tam se pouzivaji SMD a to bych asi nezvladnul a navic bez vseho lze jezdit ale bez budiku kdybych je poskodil ne,takze do tech nejdu.Ty si necham udelat od Stalkera.

 

A jak to dopadlo je videt TADY

Odkaz ke komentáři

Tohle opravdu není těžký koupil jsem si pájku za 250 cín asi za 30 ledka kus asi 5-7 a náhradní hrot...měl jsem náhradní ovladač tak jsem to zkusil a napoprví a nikdy jsem předtim s mikropájkou nedělal

 

Pedro : Jo na ten modrej vzor jsem taky koukal

Upraveno uživatelem Sentinel
Odkaz ke komentáři
Tohle opravdu není těžký koupil jsem si pájku za 250 cín asi za 30 ledka kus asi 5-7 a náhradní hrot...měl jsem náhradní ovladač tak jsem to zkusil a napoprví a nikdy jsem předtim s mikropájkou nedělal

 

Pedro : Jo na ten modrej vzor jsem taky koukal

 

 

no ako mne sa hlavne jedna o podsvietenie pristrojovky.... tie ovladace blbinky, to je vyzera pohode, co som pozeral navody,ale tak do pristrojovky sa vrtat s pajkov.... ;) , no az tolko si neverim.....

Odkaz ke komentáři

no pisal som na ten shop, ci vedia poskytnut postup, schemu zapojenia tych budikov, uvidime co odpovedia, dam vedet....

 

Ale aj tak by ma zaujimalo ci si to niekto odtialto nedaval.... predsa len osobna skusenost je lepsia, ako "referencie" z e-shopov typu "vysoka kvalita, jednoducha montaz..."

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...