Přejít na obsah

Změna barvy podsvícení


Doporučené příspěvky

ahoj, přívod jsem táhnul od hl,vypínače světel parkovaček.ale který kablík to je to už nevím musel bych to rozdělat a ofotit.tahal jsem pak kablíky do každých dveří zvlášt.pod lištama u podlahy.pak průchodkou do dveří ke klikám.

Ak by ti to nerobilo problem bol by som vdacny za tie fotky kablikov. Listy myslis prahove?

Odkaz ke komentáři

foto nemám.musel bych vše zase rozdělat, ;) všechno mám schované pod prahové listy.rozdělat prostřední sloupek.všechny tapce dveří ( je tam pak lepší přístup k tahání kablíku).když už to budeš mít rozdělaný tak překontroluj všechny konektory a kable ve dveřích (centrál atd ) diody mám zapojené na konektory,( aby se pak nemuselo zase rozebírat vše kdyby se náhodou spálila dioda) při výměně stačí pak jen rozdělat kličku dveří a diodu vyměnit za jinou.zapojení je bud jako v návodu http://www.skodaoctavia.cz/vsechny-navody-octavia a nebo to natáhneš od spínací skřínky nebo od rádia,možností je víc. ale stím rozdílem že taháš kable zvlášt ke každé diodě,

Odkaz ke komentáři

Zdravím pánové,

 

provádím změnu podsvícení interieru vozidla. Zaměřuji se především na Škoda, VW, Audi, ale po konzultaci i jiná vozidla. Provádím i opravu padajích ručiček zejmena u vozidel Škoda.

Nově vyrábím podložku, která podsvítí manuální klimatizaci Š.Octavia I. Lze poslat libovolnou barevnou kombinaci + fotonávod a montáž zvládne i neelektrikář, je to opravdu jednoduché

email: mirekkrejci@seznam.cz
fb: led backlight cars

post-41112-0-28000600-1422359308_thumb.jpg

post-41112-0-91465300-1422359341_thumb.jpg

post-41112-0-43044300-1422359373_thumb.jpg

post-41112-0-02467100-1422359410_thumb.jpg

post-41112-0-42784300-1422359448_thumb.jpg

post-41112-0-80927600-1422359475_thumb.jpg

post-41112-0-85191200-1422359497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

 

 

Zdravím .Ja jsem z Liberce jeto zruki skoda chtel jsem se optat vas jestli by jste nenapsal mi do spravy jakej typ led smd neboli dod jste pouzil navty budiky skoda octavia bilo cervene krasna prace chci to odelat taky aly chci aby to nak vypadalo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak jsem se pustil do klimy a skoro mám hotovo,jen ještě doladit odpory.

Ale mám jeden problém diody který nasvěcujou rychlosti topení mi svítí slabě,jsou čtyři do serie bez odporu a sotva svítí.Když pustím štávu do každý zvlášt tak svítí normálně,neví někdo čím to může bejt?

post-28878-0-57766500-1423951536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Pokud je pravý otočný ovladač taky podsvícený jen čtyřma diodama do série, tak by to logicky mělo fungovat i u toho prostředního ovladače. Píšeš, že ti každá dioda zvlášť svítí, tak mě jen napadá, že máš někde v cestě přechodový odpor nebo není možný, že máš jednu diodu obráceně? To by ti ale zase nesvítilo vůbec...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po dlouhém rozhodování a přemýšlení jsem se dal na změnu podsvícení z vyblité červené na studenou bílou na Octě předfacelift 1998. Už mám hotovo skoro vše, chybí mi pouze ovladač světel a budíky. Narazil jsem akorát na jeden zádrhel u ovládání zrcátek, po přepájení a odzkoušení ledek vše super. Jen po nasazení ,,joysticku'' nesvítí bíle, ale lehce do žlutozelena, kvůli nějakému povlaku uvnitř joysticku. LEDky jsem použil Osram LW A763, odpory jsem nechal původní, jelikož to svítilo pěkné. Díky za rady :)

post-28938-0-77713200-1428324458_thumb.jpg

post-28938-0-66085300-1428324549_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zatim to zkus normalne, kups i nejkae neagresivni odmastovadlo ( lih, IPA, ... ) celeto v tom namoc, ruzne to vyfoukavej a stetcem s dlouhym chlupem cisti ... Nevim jak tom vypda presne ute O1, ten samy problem je u O2, tam se blbe dostava dotoho joysticku. Tady by to nemuselo byt tak slozite. Ultrazvuk neni podminkou. Pak jemne zase namazat nejakou bilou vazelinou - ale malo staci. Dan

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...