Přejít na obsah

Změna barvy podsvícení


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Čau, už jsem se jednou ptal, ale nějak to nedopadlo. Kdo mi změní komplet podsvícení na modro? Mám i klimatronik a komplet okna v elektrice. Budíky chci viz foto.

 

Teď to důležité, chci to udělat na počkání, tj tak dvě až čtyři hodinky. Mezi tím bych si třeba udělal repráky ve dveřích. Cenu si určete, ale chci aby to bylo opravdu kvalitně a rychle. Ale nad 2000 nepůjdu :). Díky za zprávy, jsem z Prahy ale klidně dojedu po Čechách.

 

post-37122-1411676002232_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

to ssimek: zkus na fóru Skodahome kontaktovat člena s-talker. Dělal mi komplet auto na počkání cca 4hodiny za 1500kč a spokojenost (vše do bílé jen ručičky do červené). Zkus ho kontaktovat a třeba se s ním domluvíš. Jestli chceš, tak ti na něj do SZ dám číslo.

Jinak jak píše Surfman, tak to není zas tak mimo. Ono s tím moc práce není když je člověk šikovnej :palec:

Odkaz ke komentáři

Urcite je sikovny, ale ja osobne proste komplet s vyndavanim dilu z auta, to proste ne, asi se s tim moc seru, musim mit vse tiptop. Byl uz takovy zakaznik ktery chtel O2 ( vcetne Columbusu a FL climatroniku ( jen ta klima cca 70 LED ) za 2 hodiny :) Kde jen kvuli pitomemu tlacitku centralu musite rozdelavat stredovy tunel ...Chapu ze kazdy specha, ale vse ma sve meze ... D

 

Edit : Jo a jeste, v tech 4h, dela i presne nastaveni rucicek pres test akcnich clenu?

Odkaz ke komentáři

On nevedel co to obnasi, kdyz jsem mu to vysvetlil, tak pak pochopil ... Ja osobne sundavam horkovzduchem, pak komplet pryc stary cin, pajeci pasta a nove diody. Pote komplet kontrola kazde LED merakem. To u vsech dilu. Pak montaz, kontrola v aute ( obcas se stane ze nejaky ovladac prosvecuje mene nebo vice, tak se to musi poladit aby to sedelo s ostatnim ). Pak rucicky, presne s majitelem auta, ktery si odsouhlasi ze to je 100%, kdyz se malicko nezda, ladime :) Proto neni sance za tak kratkou dobu ...

Diody pouzivam Osram, ktere i prodavam, cena je vyssi, ale vim ze to za to stoji.

Proto neni sance trebas obyc O2 do 2000Kc ...

Nemam na to uz skoro cas kvuli rodine, a zadrmo to delat nemuzu, muj cas je ted opravdu dost drahy ( to by clovek pred detma ani nerekl :) )

Odkaz ke komentáři

Aha, tak to jo :lool: No a kdo ví, jaké věci při předělávání používá a jak to posléze kontroluje.?

Jsem s jeho prací dodnes velmi spokojen. Mám auto předělané už přes rok a vše ok. Jel bych k němu klidně zase s jiným autem ;) Nedávno jsem byl u pánů z SGS Motorpower, ti také mimo jiné předělávají podsvícení a tam se kvalita podsvícení budíků velmi líbila.

Jinak věřím, že předělat O2 je časově i finančně asi někde jinde ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Niesom žiadny elektromaniak, mikropájku som držal prvý krát v ruke, to nehovorím o smd diodkach,,,ale podarilo sa

dal som biele, no bolo to velmi silné, tak som číselníky podlepil modrou kancelárskou fóliou, teraz je to presne ako som si predstavoval, ešte jednu výhodu som našiel,,, farba sa dá zmeniť kedykoľvek bez toho aby som preletovával diódky :palec:

 

post-27543-0-47357300-1416391607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

To nemám, ale zase tak hrozný to neni. Musíš upevnit diodu za horní i dolní část toho posuvníku v takový vzdálenosti, aby to neovlivňovalo jeho funkci a pak už jenom odpory a zdroj proudu. V mém případě jsem využil napájení od popelníku u řadičky. Ono se to špatně popisuje, já vždycky když něco takovýho dodělám, tak pak lituju, že sem neudělal návod, ale to už je pozdě.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...