Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

Prosím o rady..

 

000665 - regulace plniciho tlaku
P0299 - 006 - regulacniho rozsahu nedosazeno - Sporadická
info o závadě:
Stav závad: 00000001
Priorita závad: 5
Frekvence závad: 1
Počítadlo resetů: 40
Kilometry: 225657 km
Indikace času: 0
Datum: 2000.00.00
Čas: 09:31:16

info o závadě:
Otáčky: 2016 /min
Kroutící moment: 296.0 Nm
Rychlost: 107.0 km/h
72.93 %
Napětí: 14.58 V
Tlak: 2300.4 mbar
Tlak: 1874.4 mbar

 

Během loňského roku mi to z důvodu této chyby padlo 2x do nouze.. Za poslední 3 týdny je to jistota při 6tým a někdy 5tým stupni, kdy z podtočenýho sešlápnu pedál a reakce mizivá.. Dle logu turbo neplní jak má.. Hodnotu co by mělo plnit dává kolem 3.000ot.

Zatím jsem nechal vyměnit ventil N75. Hadice vypadají OK. Dle servisáka Škody je turbo a regulace OK.

Jediný viditelný problém je v netěsnosti kolem hřídelky na sání, ale ta netěsnost jetam již dlouho a doposavad OK.

DPF jsem nechal vyčistit přes Vag na 0%, tu gramáž zanesení mám na 50ti gramech. Za 250km od vyčištění psal Vag zanesení 30%..

Nevím čím by to mohlo být, tak prosím o rady..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Do práce ses netěšil a z práce honem domů ? :-D :-D jinak k tématu DPF bych asi zkusil kontaktovat tyto lidi : http://www.servis-dpf.cz/o-nas

 

za 7tis repas DPF a zase by měl vydržet, otázka co EGR u RSky ? dá se vytáhnout a vyčistit ? měl jsem 1.9 TDI 77kw golfa 5 a tam to šlo, u CRka 1.6 TDI to nejde musí se měnit :-(

 

Ahoj, tohle auto mám asi 4 roky. Měnil jsem : hlavu. Rozvody, chladič, egr, chladič spalin, vstriky ( servisní akce ) a ted i komplet brzdy.

 

Ohledně egr, dá se vyndat, a vyčistit.

 

Ohledně spotřeby- dlouhodobá 6,1. Jezdím dálnice a dálky. Ikdyž servis stál majland( cca 120 000 ) myslím, že to je fajn auto. Osobně bych ale šel do RS fl. Kde je Common Rail.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

vstřiky beru, že se to dá na svolávací akci snad, pokud už neproběhlo, to zjistím až v pondělí ve škodovce. A ta hlava, dá se to poznat nějak při koupi nebo to až časem se to projeví? Ten filtr, s tím tak trošku počítám, že by se dal vyčistit nebo nový, ještě nevím. A prosak oleje to by mělo jít vidět ne? A nevím jestli je to PD nebo CR, na to jsem se zapomněl zeptat teda. Jinak dík

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Dnes jsem si jel v klídku z práce se svou O2 RS a nijak jsem to nehonil. Pak jsem si řekl, že ji trochu protáhnu, tak jsem podřadil na trojku a že jí dám těláku záhul. Jenže záhul dala ona mě... Najednou se začal motor vytáčet do max. otáček, jak bych tam rychlost neměl a měl plyn na podlaze. Pak to zase spadlo jako na volnoběh a takto se to pořád opakovalo. Takže jsem zastavil a "chcípnul" ji. Za mnou oblaka bílého kouře, že nebylo vidět na krok. Ještě zhruba 5 minut po "chcípnutí" se z výfuku kouřil. Nedalo mi to a asi za hodinu jsem to zkusil nastartovat, ale jen to škytalo a z výfuku zase bílý kouř:(

Co se to ku..a děje???

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím.

 

Jsem tu nový, tak netuším jestli jsem se někomu nenaboural do téma.. (když tak sorry). Včera když jsem chtěl jet do práce, tak se mi při nastartování hned rozsvítila kontrolka žhavení, tak jsem zkoušel vypnout a znovu nastartovat motor a to samé. Dneska jsem rozdělal kryt k motoru a pod ním byl olej. SdoZf.jpg.

Nevím zda je to normalní aby byl na tomhle místě olej. díky za rady. promiňte za gramatiku...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím pánové, prosím o radu,

Včera se mi rozsvítila kontrolka DPF, tak jsem najel na dálnici že to vypálím. No ujel jsem asi 30 km a kontrolka pořád nezhasínala, najednou auto padlo do nouzového režimu a napsalo motor do dílny. Cca za 2 minuty jízdy kontrolka žhavení i DPF zhasly a auto jelo zase normálně. Nevím teda jestli si ze mě dělá srandu nebo co. 

Na diagnostice to napsalo DPF filtr zkrat na plus. 

Předem díky za odpovědi.

 

Je to Octavia II RS 07 takže motor BMN.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...