Přejít na obsah

Dodělání MF volant


Tachos

Doporučené příspěvky

Nevím o to, že by existoval booklet pro hlasové ovládání(dle mého to zatím stále nejde). Zatím je SWaP pouze pro tempomat a pro asistenta únavy. Hlasové lze koupit jen u VW.

 

Platí pravidlo, že pokud jsou xenony nebo lane asistent lze dodělat multifunkční volant bez výměny gateway. Jinak vždy nutná výměna gateway.

Odkaz ke komentáři

Nevím o to, že by existoval booklet pro hlasové ovládání(dle mého to zatím stále nejde). Zatím je SWaP pouze pro tempomat a pro asistenta únavy. Hlasové lze koupit jen u VW.

 

Platí pravidlo, že pokud jsou xenony nebo lane asistent lze dodělat multifunkční volant bez výměny gateway. Jinak vždy nutná výměna gateway.

 

Toto je aktuálny zoznam funkcionalít chránených nutnosťou online aktivácie. Neviem, čo je všetko už dostupné a dá sa dokúpiť, v každom prípade toto je posledný zoznam chránených vecí prezentovaný na školení teraz v máji.

swapy.jpg

 

Dovolil by som si opraviť to pravidlo:

Áno, platí, že keď má auto xenóny alebo lane asistent, netreba pre dorábku MFV meniť gateway.

Ale neplatí, že inokedy je vždy nutná výmena. Sú autá, ktoré nemajú z výroby MFV, ani xenóny ani lane asistent a majú High gateway. Dokonca existujú aj také O3, ktoré majú z výroby Mid gateway. Je ich minimum, ale sú. Zatiaľ sa mi nepodarilo nájsť žiaden kľúč, kedy je aká gateway v aute. Jediný odpozorovaný fakt sú tie xenóny alebo lane asistent = High gateway.

 

Preto zatiaľ jediná 100%-ná rada je napichnúť auto na diagnostiku a zistiť, čo v ňom je :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Nevím o to, že by existoval booklet pro hlasové ovládání(dle mého to zatím stále nejde). Zatím je SWaP pouze pro tempomat a pro asistenta únavy. Hlasové lze koupit jen u VW.

 

Platí pravidlo, že pokud jsou xenony nebo lane asistent lze dodělat multifunkční volant bez výměny gateway. Jinak vždy nutná výměna gateway.

Ahoj ferdo25. Pochopil jsem z mnou načtených příspěvků, že si jednoznačně odborník.

Chci Tě poprosit o možnost konzultace. Chtěl bych a O3 - Ambition plus dodělat pár věcí. Především multifunkci na volantu včetně, pokud to teda jde hlasového ovládání HF. Mám low line gatewey. HF bez hlasu. Díky moc.

Odkaz ke komentáři

Ahoj,něco jsem tady pročetl, ale nemám nijak konečnou představu. Mám multifunkční tříramenný sploštělý volant na oIII a jediné, co mi chybí, jsou pádla. Mohl by mi někdo nabídnout cenovou kalkulaci? Nejsou s tím pak nějaké komplikace? Mám 7st DSG převodovku. Co jsem tak vyčetl, odborník na tyto věci je Ferda25, máte někdo kontakt?

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři

staga: niekde som cital, ze ak mas MF volant a DSG, tak vraj staci vymenit volant kvoli padlam. Neviem ci treba dokodovat ale malo by to fungovat. Ferda o tom niekde pisal, asi na skodahome.

To jsem prave nikde jednoznacne nezjistil, nemare nekdo kontakt na nick "Ferda25"? Asi by bylo dobre konzultovat primo s nim.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...