Přejít na obsah

pukot plastu na strane spolujazdca aj vodiča...


marian_k

Doporučené příspěvky

ahojte,

chcem sa opýtať či má niekto problem s neprijemným zvukom, po prechádzaní s autom po nerovnej vozovke (na načich cestách je ich dosť). je to akoby pukot plastu... vychádza to akoby z dverí, resp. zo stĺpika... Neviem, ale myslel som, ze to robí káblovanie, ktoré ide do zadných dverí, ide tam taká plastová akoby zásuvka, ktorá po dotyku naráža da plech...

Ďakujem za odpovede...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...

mne na strane spolujazdca puka pri jazde po nerovnostiach vyskovy repro som tak vydedukoval kedze pri zadrzani / zatlaceni to ustane ... bol som na 2 servisnej prehliadke ... prizukoval som ze na strane vodica sa mi na A stlpiku "vydrncal" tapacir a ostal visiet ... z 3 uchytiek su tam z nejakeho dovodu iba 2 dal som si to spravit samozrejme sa na to ani nepozreli

Odkaz ke komentáři

Asi mám na své auto štěstí, ale ani po 70tis najetých z větší části po okreskách, často velmi drncavých mi nikde nic nevrže, nepraská ... . Od koupě jsem se na to připravoval, jsem alergický na každý takový zvuk, ale vše je OK. Jediná hlučná věc, jako ve Favoritu, je cvakání vracečky páčky blinkrů. Mám MR2015(červen 2014). Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Já se u O3 combi 1.4 2013 potýkal v zásadě s 2 praskanim z pravé strany a VYŘEŠIL je, možná je to i problém u někoho z vás. Servis samozřejmě nulová reakce něco najít. Při jízdě sólo se to těžko řeší, a tak hledání trvá dlouho. Ale taky mě to privadelo do psycho stavu. Nicmene k věci. 1) pravý A sloupek mírně vyjíždel ven (nic viditelného) a dole, kde se potkává s palubkou, se dotýkal. Normálně tam má být cca 1-2 mm mezera. Sloupec je tvrdý, palubka měkká. Jakoby se "přilepil", naakumuloval se třecí potenciál, který při uvolnění způsobil zvuk. Když jsem na to přišel, strčil jsem mezi kus filcu a vše ustalo. Servis to pak opravil. Ticho po 3/4 roku bylo snad lepší než si šlehnout. ? Ale extázi z ticha jsem si neužíval dlouho. Po týdnu přišlo nové, jiné praskání taky od dveří, jakoby kde je mřížka ventilace. Já dělal psí kusy a nic. Pomohlo, když jsem mezi dveře a bok palubky (na zkoušku) zavřel (normálně je tam asi 5mm mezera) balíček kapesníčků. Tak na to koukám a je tam takový plastový kryt. U gumového těsnění se dotýká jiného tvrdého plastu. Tak tam a pak podél celého obvodu asi na 4 místech jsem mezi stycne plochy opět dal kousky filců. Vše ustalo.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

U mě to praskání na levé i na pravé straně při špatné silnici, taky dělala dosedací plocha mezi palubkou a dveřmi. Vyhodil jsem ten plastový bok z palubky ven a bylo to fak ono. Tak jsem ten bok prohnul trochu dovnitř, protože se mi zdál dost vypuklý a dal jsem ho zpět. Ještě jsem ho potřem olejíčkem a dveře taky. Od té doby cca 7 měsíců mám klid.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Aj mně neco lupe- praská - chrastí v interiéru. Je zajímavé, že z pozice řidiče je to slyšet zprava, z pozice spolujezdce to jakože to jde zleva. Nevím, čím je to způsobené, ale potvrzeno více lidmi. ...A sloupek, možná B sloupek, uchycení pasu, ještě se mi nepodařilo zjistit, ale neskutečně ně to se*e!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...