Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Honza9007

Aktualizace mapových podkladů Columbus

47 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Quartzi, nemas nahodou Mac?? Protoze ja mel stejny problem u predchozich map. Stahne se rovnou celej soubor a ten pak navi nevidi. Od te doby stahuju pres Windows. Tam se ti stahne rovnou jiz zmineni downloader co si to rozbali.

Dalsi vec. ZNOVU OPAKUJI, KARTA MUSI MIT FAT32 format. Jak bude v exFAT, tak v ni aktualizaci Columbus neprecte.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

iphonik4: Ano, mám Maca...

Honza9007: No stáhl jsem to z ofic stránek Škodovky, kde jsem zadal svůj VIN a dal jsem stáhnout mapy.

Takže SD karta je ve FAT32. Zkusím teda znovu přes windows stáhnout ty mapy...pak dám vědět jestli to šlape. Zatím díky za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, tak bohuzel z pro me neznameho duvodu Skodovka downloader nenapsala pro Mac. Proto se stahuje soubor rovnou. Nejidealnejsi je to stahnout pres downloader pro Windows a nasledne pomoci nej rozbalit. Pak by to melo jit :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže jste měli pravdu. Mapy stáhnout přes Windows, poté je rozbalit na nějaké paměťové zařízení (SD kartu). Karta musí být naformátována na FAT 32. Poté vše jede bez problému.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Takže jste měli pravdu. Mapy stáhnout přes Windows, poté je rozbalit na nějaké paměťové zařízení (SD kartu). Karta musí být naformátována na FAT 32. Poté vše jede bez problému.

Tak aspon, ze to pomohlo:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte, zda sa mi to alebo ov minuleho leta nevydali ziadne nove aktualizacie? lebo stale sa Mapy oznacuju ECE2017 - a takto to mam od minuleho jula.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, a aku mas verziu map? lebo co viem ak mas ECE2017, tak to je stale to iste. Ten portal je taky super ze tam nedava cas vydania aspon... lebo ak zakazdym vydaju nove a oznacia ECE2017, tak to znamena ze ten navod kde si najprv pozrem ci nemam ECE2017 je dost naprdlajs.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, stal se mi při aktualizaci nějaký zádrhel. Dojelo mi to na 95%. Pak zásek, že došlo k chybě downloadu a ať restartuju. Když to udělám, navi naběhne a cca za 20 sekund to začne samo zase aktualizovat ..... a tak pořád dokola! Zkusil jsem i továr a totéž. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak na infolince škodovky mi řekli jedině jet do servisu. V servisu mi bylo řečeno že nevědí, že se budou muset obrátit na škodovku! :pest: :wacko: :unsure:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dnes aktualizacia mapy 17-18 stiahnute cez skodovku cez ich downloader, rozbalene 7zipom na SDHC Verbatim Class10 32GB FAT32 instalacia bez problemov 100% doba 2hod15min na byvalej Kia ceed musel byt celu dobu nastartovany motor alebo jazda=chore

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aktualizoval jsem to přesně podle návodu na stránkách Škodovky a úplně bez problémů. Mapy jsem si stáhnul jako zazipovaný soubor dle VIN do PC. Pak jsem naformátoval SD kartu. Stažené mapy jsem si rozbalil v PC a rozbalené nakopíroval na SD kartu. Nyní mám aktualizované mapové podklady, vše funguje, dokonce zůstala v paměti místa jako Domov atd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stalo se mi to samé co uživateli "vlachla"...aktualizace přestala na 95% a dál to píše jen chyba softwaru a nejde dál. Kartu jsem zkoušel 32GB a potom i 64GB naformátované na FAT32. Stále někdo nezná řešení? Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, mám stejný problém, s tím že jsem koupil original sd kartu, která má velikost 14.8gb,tak jsem promazal některé mapy, rusko ukrajina, atd. Poté jsem to vložil z pc na sd kartu a nefunguje mi to, v navigaci mi to hlásí, že data jsou nedostupná, nevíte někdo co s tím?? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.