Přejít na obsah

Octavia 3 facelift


beryfery

Doporučené příspěvky

160R:Na Slovensku ten ceník ve 46 týdnu platí anebo je taky posunutý na 25.11.2016 ?

 

Cenník mal byť ešte tento týždeň spolu s Kodiaqom, ale ešte nie je. Pochybujem, že ho vypustia v piatok, keď Kodiaqa dali dnes. Skôr to tipujem na budúci týždeň.

Od dnes od 16:00 už ale nejde u nás nikde objednať žiadnu O3 pred FL :huh:

 

Jediná pozitívna správa v súvislosti s faceliftom je, že všetký O3 FL budú mať štandardnú záruku 5 rokov / 100 tisíck km.

U množstva ľudí to ale tým končí, a aj reakcie z predajnej siete sú také, že zákazníkom sa ten facelift nepáči. Tak, ako v prípade oznámenia novej O3 bol zrazu zvýšený záujem o O2FL, bolo to aj tentoraz. Drvivá väčšina predajcov objednala na sklad všetko, čo len mohli...

Odkaz ke komentáři

 

Cenník mal byť ešte tento týždeň spolu s Kodiaqom, ale ešte nie je. Pochybujem, že ho vypustia v piatok, keď Kodiaqa dali dnes. Skôr to tipujem na budúci týždeň.

Od dnes od 16:00 už ale nejde u nás nikde objednať žiadnu O3 pred FL :huh:

 

Jediná pozitívna správa v súvislosti s faceliftom je, že všetký O3 FL budú mať štandardnú záruku 5 rokov / 100 tisíck km.

U množstva ľudí to ale tým končí, a aj reakcie z predajnej siete sú také, že zákazníkom sa ten facelift nepáči. Tak, ako v prípade oznámenia novej O3 bol zrazu zvýšený záujem o O2FL, bolo to aj tentoraz. Drvivá väčšina predajcov objednala na sklad všetko, čo len mohli...

Ta záruka je rozhodně dobra zpráva.

 

záruka 5 let, ale stejně nic nevyreklamuješ malinko specifického(popřípadě co neumí autorizák opravit zjistit). jako asi volant po 60000km už nejde zreklamovat :D :D

Tohle asi nejvíc záleží na schopnostech a ochotě konkrétního servisu - za prvních 25k km s OIII jsem musel reklamovat i nemožné a jde to.

Odkaz ke komentáři

tady něco k zasmátí :) třeba že se sám otevírá kufr, nebo po 5 letech přišli na to že montují ložiska, který se často kazí.

Sme sice offtopic, ale když už si to sem nahodil tak jsem na to letmo kouknul a strašně mě baví jak jsou v ty škodovce natvrdlý.

 

Jeden příklad :

Reklamovana závada :

u citigo koroduje oblast víčka nádrže.

Důvod:

Absence vnitřního krytu prostoru podbehu. Jednoduše nedali tam plastový kryt podbehu.

Řešení : montáž plastového krytu podbehu.

 

 

Tak ty vole, snad kazdej orangutan v cele východní Evropě ví že na to O1 před faceliftem shnilo snad všem tak co ty vole cekaj ?

 

 

Srandovní na tom je to že u těch O1 se to začalo převážně projevovat kolem deseti let stáří, citigo tu máme jak dlouho ? :D

 

post-2335-14798900426978_thumb.png

Odkaz ke komentáři

SK cenník už je na svete :palec: Zverejniť by ho mali budúci týždeň, nejaké úpravy sa ale už nepredpokladajú. Ceny sú od 14990 za Active 1.2 TSI 63kw, najdrahšia je 2.0 TDI 135kw 4x4 6AP LaK za 32990.

Menia sa aj výbavy, spomeniem len Style - do série pribúda Smartlnk, Front Assist, Kessy, Alarm, farebný Maxidot, chrompaket, vyhrievané ostrekovače, sklápanie sedadiel z kufra, osvetlenie priestoru pre nohy, lesklá predná maska a chrómová lišta v prednom nárazníku.

Zaujímavý je paket Style Plus - predné led, predné senzory a Amundsen, to všetko len za 999 €. Za dobrú cenu sú potom aj pakety Safety, kde je lane asistent, adaptívny tempomat a blind spot a paket Comfort, kde je zadný stierač, parkovacia kamera, ambientné osvetlenie interiéru a polokožené sedačky. Každý z nich za 599 € :palec: Záruka je naozaj 5 rokov/100t km v cene.

 

 

Odkaz ke komentáři

SK cenník už je na svete :palec: Zverejniť by ho mali budúci týždeň, nejaké úpravy sa ale už nepredpokladajú. Ceny sú od 14990 za Active 1.2 TSI 63kw, najdrahšia je 2.0 TDI 135kw 4x4 6AP LaK za 32990.

Menia sa aj výbavy, spomeniem len Style - do série pribúda Smartlnk, Front Assist, Kessy, Alarm, farebný Maxidot, chrompaket, vyhrievané ostrekovače, sklápanie sedadiel z kufra, osvetlenie priestoru pre nohy, lesklá predná maska a chrómová lišta v prednom nárazníku.

Zaujímavý je paket Style Plus - predné led, predné senzory a Amundsen, to všetko len za 999 €. Za dobrú cenu sú potom aj pakety Safety, kde je lane asistent, adaptívny tempomat a blind spot a paket Comfort, kde je zadný stierač, parkovacia kamera, ambientné osvetlenie interiéru a polokožené sedačky. Každý z nich za 599 € :palec: Záruka je naozaj 5 rokov/100t km v cene.

 

 

 

Odkial mas tieto info? Nemas to vo forme PDF? :D

 

Odkaz ke komentáři

Už se mi poštěstilo si facelift prohlédnout v reálu a dle mého vkusu neohromí, ani neurazí. Vůbec mi nevadí, že za rok a kousek budu objednávat právě tento model. Pokud navíc ve standardu budou byť s drobným navýšením ceny popsané věci, tak se fakt těším. Je to o tom prohlédnout si to v reálu, připouštím, že volba barvy bude dost důležitá na celkový dojem. Asi se konečně odloučím od červené. Když v roce 1998 přišel nový Peugeot 206, po prvních fotkách jsem opovrhoval. První den, co byl v salonech jsem se šel podívat a odcházel s objednávkou :). Honza

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...