Přejít na obsah

Hučení od diferenciálu OII 4x4 1,9TDi


Maik

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci.

 

Mám na vás dotaz. Při překročení 3000ot/min se mi na 4,5 a 6. převodový stupeň ozývá hučení a jde to od zadní nápravy. Měnil jsem hardy spojku, vibrace ustaly,ale hučí to pořád.

 

Má někdo zkušenost s výměnou ložiska Haldexu? Vadný diferák beru jako poslední možnost.

 

Proto pokud někdo měnil vadné ložisko v haldexu,tak mi prosím zde napište jak se to vadné ložisko projevuje, díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Cau bando. Znova obnovuji toto tema. Mate nekdo podobne zkusenosti s problemem popsanym vyse? Auto stale huci, letos jsem menil znova zadni hardy spojku od FEBI. Vymenil olej v haldexu,ale auto stale huci. Co se tak divam na nejake mechaniky, opravuji haldex i s diferakem v rozmezi od 6 - 23tis...To je celkem palka. Kazdopadne me zajima,jestli mezi vami neni nejaky odbornik,ktery by mi dokazal s timto problemem pomoci,aniz by bez premysleni repasoval cely diferak. Treba je tam nekde spatne jen lozisko,nebo co ja vim a opravilo by se to za relativne par korun...Nebo neresil nekdy nekdo z vas tento problem? 

 

Octavia II r.v.2006, 1,9tdi, 190tis km...

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...