Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

36 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Kluci je pravda že 110 je softem omezená 135(rs či scout) prý dokonce i z passatu a supa 140kw?Slyšel jsem že se přehraje kvůli imo soft nahraje ze 140 a to pak na 165 chipem jako když se chipuje základ z rs 135-165kw.Viděl jsem papíry k motorum 110 a 135 kw...motor jako takovej je konstrukčně stejnej jen rs má vyvažovací hřídele na klice.Takže by to mělo jít.Stejné je to u 1.6tdi...taky se dělaj více kilowatky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ta verze 135kW má podle mě minimálně i jiný turbo, protože verze 110kW má opravdu bezpečný strop kolem 180 PS.

Právě uvažuju o výměně turba z té 135kW verze, tak dám vědět jak jsem dopadnul... Záruka už je v tahu tak se v tom začnu trochu vrtat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Právě v těch papírech byla zmínka i u vstřiků.Tlak u 110 je 1800bar a u 135 je 2000.O turbu svodech atd zmínka nebyla. Je teda možný že turbo bude stejné.Vstřik nejspíš taky.Ale určitě dej vědět taky jsem zvědavej.Měl jsem předtím 1.8tsi a tohle je docela takovej skok dolu :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Že je to jiné je pravda, a 185PS až 195PS není problém, toč. moment 390-400Nm. Série je většinou okolo 152-160PS.

Ještě jsou drobné rozdíly s a bez močoviny.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To uz bez jemneho koure ale moc nepujde. To turbo je mizerie. Ale vono to neni videt prez DPF ze to kouri, tak se to tak ladi. Pokud nekdo vyuziva max vykon obcas, tak to az tak nevadi, DPF zregeneruje. Total bezpecna uprava i pro nekoho co jezdi podlahu porad, tak do 180hp

Nechapu proc tam dali tak slabe turbo, :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta verze 135kW má podle mě minimálně i jiný turbo, protože verze 110kW má opravdu bezpečný strop kolem 180 PS.

Právě uvažuju o výměně turba z té 135kW verze, tak dám vědět jak jsem dopadnul... Záruka už je v tahu tak se v tom začnu trochu vrtat.

No a ako si dopadol ? Už si sa v tom vŕtal ? O ktorom turbe uvažuješ GTD 1449 VZ / zo 135 kw a či GTC 1549vz / zo 130 kw napr.passata ktoré ma o trošku lepší priebeh v 4000 ot + ale je zase postaršie ?

Ktoré tam skôr pojde dopasovať ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a ako si dopadol ? Už si sa v tom vŕtal ? O ktorom turbe uvažuješ GTD 1449 VZ / zo 135 kw a či GTC 1549vz / zo 130 kw napr.passata ktoré ma o trošku lepší priebeh v 4000 ot + ale je zase postaršie ?

Ktoré tam skôr pojde dopasovať ?

Na turbu už se pracuje (turbopower Holice) tak uvidíme, já mám teď rozkopanou dílnu tak se v tom nemůžu vrtat ale v zimě se do toho pustím. Vyrábí se turbo ze 135kW verze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdarte zdejší guru masters, chystám se na chip mé 2.0tdi 110kw, chci vyměnit i vstřiky za silnější originální, co patří na 135kw verzi. Nevíte někdo, jestli budou pasovat? Děkuji za rychlejší odpověď, jsou teď k mání za rozumnou cenu. Btw měnit turbo za silnější variantu nebo je stejné? Díky za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj něco nového? Už jste chipovali a nějaké nové poznatky?

Taky uvažuji chtělo by to mít tu 110kw trochu živější.

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.