Přejít na obsah

CHIP 110kW


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Kluci je pravda že 110 je softem omezená 135(rs či scout) prý dokonce i z passatu a supa 140kw?Slyšel jsem že se přehraje kvůli imo soft nahraje ze 140 a to pak na 165 chipem jako když se chipuje základ z rs 135-165kw.Viděl jsem papíry k motorum 110 a 135 kw...motor jako takovej je konstrukčně stejnej jen rs má vyvažovací hřídele na klice.Takže by to mělo jít.Stejné je to u 1.6tdi...taky se dělaj více kilowatky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

To uz bez jemneho koure ale moc nepujde. To turbo je mizerie. Ale vono to neni videt prez DPF ze to kouri, tak se to tak ladi. Pokud nekdo vyuziva max vykon obcas, tak to az tak nevadi, DPF zregeneruje. Total bezpecna uprava i pro nekoho co jezdi podlahu porad, tak do 180hp

Nechapu proc tam dali tak slabe turbo, :-(

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ta verze 135kW má podle mě minimálně i jiný turbo, protože verze 110kW má opravdu bezpečný strop kolem 180 PS.

Právě uvažuju o výměně turba z té 135kW verze, tak dám vědět jak jsem dopadnul... Záruka už je v tahu tak se v tom začnu trochu vrtat.

 

 

 

No a ako si dopadol ? Už si sa v tom vŕtal ? O ktorom turbe uvažuješ GTD 1449 VZ / zo 135 kw a či GTC 1549vz / zo 130 kw napr.passata ktoré ma o trošku lepší priebeh v 4000 ot + ale je zase postaršie ?

Ktoré tam skôr pojde dopasovať ?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

 

No a ako si dopadol ? Už si sa v tom vŕtal ? O ktorom turbe uvažuješ GTD 1449 VZ / zo 135 kw a či GTC 1549vz / zo 130 kw napr.passata ktoré ma o trošku lepší priebeh v 4000 ot + ale je zase postaršie ?

Ktoré tam skôr pojde dopasovať ?

 

Na turbu už se pracuje (turbopower Holice) tak uvidíme, já mám teď rozkopanou dílnu tak se v tom nemůžu vrtat ale v zimě se do toho pustím. Vyrábí se turbo ze 135kW verze

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Zdarte zdejší guru masters, chystám se na chip mé 2.0tdi 110kw, chci vyměnit i vstřiky za silnější originální, co patří na 135kw verzi. Nevíte někdo, jestli budou pasovat? Děkuji za rychlejší odpověď, jsou teď k mání za rozumnou cenu. Btw měnit turbo za silnější variantu nebo je stejné? Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravim, jsem rozhodly o koupi 2.0 tdi (golf tdi,) 110kw nebo o3 rs - golf gtd - (vse 2013-2016) Co vybrat? Hned po koupi jsem rozhodly pro chip. Potreboval bych vedet jestli se vyplati priplacet za 135kw tdi nebo ne, v cem se lisi (turbo? Vstriky?) ? Jestli vybrat eu5 nebo eu6 případně primo kod motoru po kterém se dívat. A u koho nechat udělat chip, na minulem aute jsem mel chip od tdifun. 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Je tu někdo, kdo má již delší dobu provedený chip? Nejlépe motor CKFC s manuálem. Rady, tipy? Popřípadě jak dopadla ta výměna turba za to silnější 135kw? Podařilo se? Je tam nějaký problém nebo se výmění kus za kus? Četl jsem, že krom turba má rs ještě lepší vstřiky a mazání. Jdou tyto další věci taky nahradit výměnným způsobem? Chtěl bych si na to postupně z výplat našetřit a pak to šoupnout k někomu do dílny.+ rozvody (pumpa již měněná) Třeba motorpower nebo tdifun? Co emise? Poznají to v servisu? Motor má aktuálně najeto 104430km. Cena takové úpravy? Nejlépe tak napsat seznam dílů,  co je vše potřeba sehnat. Vyplatí se to? Má to smysl nebo jen čipnout? Nebo radši nechat v základu skrze životnost?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...