Přejít na obsah

Jaký vag na diagnostiku dvojkove oktavy


ovca

Doporučené příspěvky

No nevím,jestli s Lagunou na Octávku,ale možná jo-nějaký základ.Také mám mimo jiné i multidiag,ale je to takové nemastné neslané.

 

Sere mě,jak je někomu moc za orig.diagnostiku dát 9000,-Kč a bude podporovat okopírovanou chinu,která to jen ukradne.

nezapomeňte,že vývoj,vymýšlení atd stojí spoustu peněz.Navíc VCDS a Hex Can mají zdarma podporu,aktualizace takže slovo "magoři" se mě tedy a to s tím nemám nic společného,tak se mě dotklo.Nebo budeš také něco dělat,vyvíjet,navíc něco do bezvadně funguje a pak ti bude hej,když Ti někdo řekne,že jsi magor,že za to chceš peníze??Bude Ti jedno,že Ti tvou práci někdo ukradne a bude ji prodávat za pár peněz??

Odkaz ke komentáři

Mě zas přijde naprosto zlodejske, když u každého auta dávají jiný systém diagnostiky. proč nemůže být normální USB zástrčka a hotovo. A vše ostatní řešit softwarově. Navíc jen magor by dal 9000 za něco co použije jednou za rok, když priblble preelekrizogane auto nahlásí nějakou blbost, třeba mě teď hlásí porucha airbagu. Tak chci zjistit o co jí de a hele chytrolini že škodovky zase něco pokoumali abych si musel koupit jejich kabel za 9000 nebo vyhodit prachy v servisu NASRAT

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...