Přejít na obsah

Školení bezpečné jízdy


Doporučené příspěvky

Tak ty kurzy jsou i klasiky bez odečtů bodů. Já jsem před časem taky toto vyzkoušel a to http://www.autoskolamusil.cz/polygon/index.php?page=uvod

Jsou tam vodní stěny, vodní vana a taky ta smyková deska, co ti utrhne zadek auta. Pak silnici s různým povrchem na pravá a levá kola. Celkem to byla sranda si to tam vyzkoušet. V zatáčce na vodě ti tam hodí před auto kostku molitanu atd., takže byla fakt i sranda. Každý dostane do auta vysílačku a jezdí se. Odnesl jsem si z toho i celkem dost pozitivního, třeba jsem netušil, jaký je rozdíl mezi rychlostí 40 a 42 km/h. Když tam najíždíš na ty vodní stěny, je tam i radar. Jel jsme 5 krát stejnou zkoušku a 40 naprosto pěkné vyhnutí. Ve 42 jsem to nedal, nedotáčivý smyk, a projel vodou. Na těch stránkách jsou i videa. Jinak ještě něco přímo k té Jihlavě. Asi 2 hodinky byla teorie, předtím ráno snídaně, kafíčko atd., dokonce tam můžou i návštěvy, takže někdo může jet s vámi a celé to sledovat z vyhlídkové plošiny. Ježdění bylo taky asi 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Mnou vybrané termíny, které jsem v tuto chvíli poptal, jsou vždy soboty v září:

- 10.9.

- 17.9.

- 24.9. (paralelně se koná 35. ročník ŠKODA Economyrun)

 

Takže mi zkuste případně napsat do SZ kdo by měl zájem a o který termín.

 

V současné fázi plánování mi to vychází na 1,5h teorie a 5h ježdění. Všichni ostatní nabízejí 1-2h teorie a max. 4 hodiny praxe.

 

CENU v tuto chvíli ještě nevím - musím počkat na ceny pronájmu.

 

Ideální počet účastníků je vždy 10-15 osob/aut, maximum však 20.

 

Jakmile budu vědět víc, přidám info a s Viktorem hodíme do mailu. :)

 

@geckoslov: osobně můžu doporučit www.superdrive.sk. Mariana i Nora znám osobně a kluci fakt ví, co říkají. ;)

 

EDIT 1.8.2016: možný předběžný termín SOBOTA 8.10.2016.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

tak toto vyzera dobre a ani to vela nestoji ked si to tak vezmem. Co som ja pozeral nieco podobne tak bud to stalo u nas rovnako alebo dokonca viac

na to ti doporučím toto. jestli to za rok bude znova, tak určitě jedu. totální sranda a hlavně to dalo hodně znalostí, trpělivosti, zkušeností atd atd.

 

http://www.autodrom-most.cz/cz/zazitky/kurz-sportovni-jizdy-s-petrem-fulinem/

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Aby to tu neumřelo... stále to nosím v hlavě.

V tuto chvíli finišují poslední jednání a pokud vše vyjde, měl by se tento kurz konat v listopadu 2016 ve zbrusu novém centru v Hradci Králové na letišti. To se mi zdá být lepším řešením, i co se dostupnosti pro členy z východu ČR (ev. i Slovenska?) týče, a mohli bychom být jedněmi z prvních na tomto polygonu.

Jakmile bude finální cenová nabídka pronájmu, budete zde informováni se všemi potřebnými informacemi. :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...