Přejít na obsah

STK a EMISE 2016


Cubeee

Doporučené příspěvky

Emise byl největší pakec. Testoval to ½ hodiny než byla hodnota OK. Asi vlivem vlnovce a EGRU.

Samotná kontrola vozu:Foto předek + zadek + vin.Jinak dle mě beze změn.Horší je to snad u novějších vozů.

Také mám doplňky interiéru led, ale tyto věci nemají nic společného s ohrožením na komunikaci.

Možná pokud by někdo měl podsvícený spodek za provozu vozu tak to je určitě NOK.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nicmene, chci mit vse OK. Prave svetlo mam spatne serizene, sviti mi jinak nez druhe, nedokazal jdem to spravne nastavit, to mi muzou nastavit ale primo na stk ne?

 

Co ty emise nanecisto, jde to oficialne?

 

Světlo... nějakej kr.tén mi nacouval ze strany na čumák tak, že se nedala ani otevřít kapota a světlo svítilo nahoru. Musel jsem zabrat a přiohnout ten plech, v kterém je světlomet uložený, a na "pruhu na Lidlu" (tip z fóra) to srovnal podle druhého. STK no problem.

 

Emise... co by ne? Teď jsem byl na STK, je to stejné jako předtím, nejdřív změřit a zaplatit ME, teda tam i napíchli ŘJ motoru, teprve když jsem prošel, tak s papírem a techničákem vedle zaplatit STK a po kontrole jsem dostal červenou nálepku a protokol o STK. Takže myslím není problém absolvovat jen první část a pak to stopnout, vždyť je to pro ně kšeft.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak já jsem úspěšně po STK :) Emise na výbornou, vše v hodnotách jak pomalu nové auto.

 

Dráhá část, tam mi taky nic nevytkl, akorát, že mám levé zadní kolo slabší oproti ostatním při brždění, ale že je to v normě. No a pak už jen měl problém se sníženým podvozkem, tedy s tím, že je snížený až tak ne, ale prostě mu vadily červené pružiny ..

 

Na příště je stříknu na černo a zvýším to :-D

 

No ale prošel jsem :)

Odkaz ke komentáři

Já měl před dvěma rokama problémy s emisema tak jsem si to letos chtěl pojistit stejně jako ty, změřit předem. Normálně mi to změřil a ani za to nic nechtěl a emise byly naprosto v pohodě tak jsem si dojel rovnou pro techničák u udělal celou STK :) btw za ty emise předloni které se téměř nevešli do limitu mohl ventil odvětrání víka a klikovky ..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar chlapi.
O1 TDI ALH 66 kw > chip na 94 kw (TDIFun), omezeni fce EGR ventilu v RJ + zaslepeno fyzicky...
Na ME mi technik řekl, že OBD (mam 3/2004, takze uz funguji readiness) zobrazuje chybu na poslednim kanalu motoru, "nedokonceny test vedeni zpetnych zplodin (EGR)"... bylo to loni, takze me jeste pustil, ale rovnou rekl ze priste mi to uz neprojde.

Z toho vyplyva moje otazka - kdyz necham v RJ upravu funkcnosti, ale vyhodim ven zaslepku, bude uz auto hlasit test ok? Nebo naopak nezalezi na tom fyzickem zaslepeni, ale na tom jak je omezena funkce v RJ? Resim cestu nejmensiho zla a nejmensi prace, jak to kvuli STK vyresit?

Diky. V

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...

Tak dnes jsem neprošel na emisích

Korigovaný součinitel absorpce je povolen 0,70 a v mém případě 2,28

Do měsíce opakovačka.

Dnes jsem odpojil tlakovou hadici od EGR.stav zanešení po 280 000 km

Snad po vyčištění budu někde jinde

image.jpeg.6a66f9a5b77ca3e9fc35bfafb6a55605.jpeg

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...