Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

 

Control Module Part Number Slip Ring Software Level Variant Steering Angle Sensor LIN Version Notes

1K0-953-549-AQ Type 2 SW 0070 Highline Yes 1.3 -

 

Pro FL volant v předFL autě potřebuješ jednotku CH (předFL provedení kroužku volantu) nebo CD (FL provedení kroužku volantu) s verzí LIN 1.3/2.0

 

tak jsem koupil CHáčkovou jednotku ,nakodoval jsem jednotku na 0000534 na LIN 2.0 (obrazek) ,tlacitka fungujou ,ale kdyz jsem delal zakladni nastaveni a pak inicializaci tak zhasnul jen posilovac a ESP zustalo svitit a v ABS jednotce se obevila chyba :žádné nebo špatné nastavení... (obrazek 2) ,tak bych se chtel zeptat kde je problem? krouzek je 1K0959653C ,jinak volant je MF FL s ovladanim radia a telefonu

post-45421-0-59077500-1485265725_thumb.gif

post-45421-0-17855100-1485265792_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Stara tema ale opytam sa aj tak kamarati, mam OCTAVIU 2 pred FL, volant taky aky tam ma ist - nepokusal som sa tam nasekat volant pre FL OCTAVIU, vhodnu podvolantovku (1K0-953-549-BP), kolumba, bluetooth sadu no ide mi iba upravovat hlasitost a vypinat / zapinat podsvietenie volantu. Este dodavam ze v kolumbovi mam cez dlhe kodovanie zaskrtnuty multifunkcny volant.

 

Nevedeli by ste ma naviest na spravnu cestu? Vo VCDS ktore mam som nenasiel moznost kodovat modul (1P0-959-542) vo volante a neviem sa posunut dalej.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

to se naprosto pleteš, podvolantová jednotka se určuje podle typu volantu roku auta a systému podvolantového modulu

 

tebou uváděná CH je vhodná pro FL i předFL MFV a možná osadit do vozů MR04-09, CD je pro FL MFV a vhodná pouze pro MR10 (u SII i MR08/09)

 

než tu prosím něco napíšeš, ověř si to, zbytečně to lidi mate

Odkaz ke komentáři
Guest tomxass

Zdravim.


Mam len jednu otázku.


Mam o2 fl 2011 Elegance.


Planujem kúpiť MF volant aj podvolantovku.


Potrebujem menit aj pravú packu, aby to nevypisovalo chybu na diagnostike?


Alebo v takom prípade ide páčka aj volant?


Mam podvolantovku co začína 5k0 a ľavá páčka diaľkových svetiel je už ten novy typ.


Vdaka.


Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...