Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj,mam stejný dotaz jako už tu zazněl.Mam II octávku v kombiku 2006 první provoz 2007 s DSG bez multifunkčního volantu a chtěl bych tam multifunční s pádlama z faceliftu,který už mam viz.příloha.Jestli někdo dokáže poradit co potřebuju ke zprovoznění"myslim i výrobní číslo dílů"a kdyby ty díli někdo měl tak je rád odkoupím za rozumnou cenu a nebo kdyby je někdo měl a zvládnul by montáž aby vše fungovalo myslim i řazení tak bych si to nechal namontovat.Dík za rady.

post-4732-1284583172_thumb.jpg

post-4732-1284583257_thumb.jpg

post-4732-1284583537_thumb.jpg

post-4732-1284583576_thumb.jpg

post-4732-1284583607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

není problém namontovat, DSG bude řadit, pravá stran apáček nebude korektně fungovat nikdy, ale levá pokud máš rádio z faceliftu nebo Columbuse bude fungovat OK, pokud máš předface rádio, tak funguje snad jen mute.

 

Dále potřebuješ podvolantovku s označením CH a gateway L, O, P, Q, S, AA, AB, AC, AD....

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdarec panove, potrebuju radu, koupil sem multifunkčni kožený volant číslo dílu: 1Z0 419 091. Je komplet i s řídící jednotkou pro multifunkční volant, jediné co mi ale nejde do hlavy, tak z řídící jednotky která je na spodní části volantu by dle mého měl být káblik který se propojí do podvolantového kroužku - asi nekam k airbagu kablíku bych řekl. ale nikde jsem nenašel jak má tento káblík vypadat ani číslo dílu, nemohl by jste mi nekdo pomoct?? foto, číslo dílu toho káblíku, nebo něco. Jediný v co doufám tak tam bude pasovat normální bag a není snad potřeba nejakej bag kterej má propojovací káblik jako součást.

 

Díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

zdravim, docetl jsem se, ze na vymenu obyc. volantu za predface-multi je potreba vymenit podvol. jednotku a gateway.

mam MR07- elegance, mam v aute podvol 1k0953549bc a dle fora potrebuji AG,AK,AJ,G - je to tak?

jakou potrebuji gateway, kdyz do budoucna planuju predozadni FL parkovaky + columbus?ma to s tim vubec souvislost?

koupil jsem volant kvuli kuzi za prijatelnou cenu a jako bonus je s multifunkci, tak by mne zajimalo co je treba k jeho rozchozeni.

zatim nemam origo radio, tak mi bude stacit vymenit kus za kus bez zapojeni- to by nemel byt problém, ze? Max by se mi libilo podsvetleni tlacitek, je to nejak mozne?

je to tak, ze na leve strane existuje ovladani telefonu+radia nebo ovladani tempomatu+radia?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...