Přejít na obsah

Přestal jít zapalovač, zásuvka!


zabiak

Doporučené příspěvky

Přestal mi fungovat zapalovač, prohlédl jsem pojistku, která je na zapalovač a je v pořádku.

Konektor je taky zapojený, koukal jsem se protože jsem nedávno nastavoval ručku takže jsem to rozebíral.

Zásuvka v zádu funguje. Všechno ostatní funguje.

Nenapadá Vás něco?

Odkaz ke komentáři
Hele tohle jsem našel na starém foru je to možné?

 

U Oktávky se zadními okny v elektrice taky zapalovač nejde pokud je na řidičových dveřích zmáčnuto tlačítko blokující ovládání zadních oken.

 

Zítra to vyzkouším.

jj je to přesně tak, jakmile to tlačítko zmáčkneš přestane fungovat zásuvka na zapalovač už mě to taky kdysi vyškolilo ;)

Odkaz ke komentáři
To je teda "vychytávka" ...

Já bych spíš řekl vyjebávka, protože i když jsem o této funkci věděl, tak tím, že to tlačítko nepoužívám, tak jsem na to zapomněl a když mě vraceli služebák ze servisu, kde měnili zadní brzdy a seřizovali ručku a já si pak cestou potřeboval dát nabít mobil a najednou zásuvka nefachčila, tak jsem si řekl, že jak seřizovali ručku a sundávali plasty, tak ju asi odpojili, tak jsem sundal loketku, oddělal plasty a zásuvka byla zapojená, tak jsem si vzal měřák a začal hledat, kde je chyba a najednou jak jsem chtěl jít znovu k pojistkám a otevírám dveře řidiče, tak jsem si všiml toho tlačítka a najednou mě to došlo. No ani tu nebudu radši popisovat jak jsem si nadával .... :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
;) :rolleyes::smich: tolik práce a pak člověk zjistí, že stačí stisknout tlačítko ...

 

Zdravím!

Mám tiež problém zo zásuvkou zapalovača, no r.v. 2003 Teda poistka v poriadku, sťahovanie zadných okien zapnuté a zásuvka predsa nefachčí ... tak neviem ? (octávku mám krátko, poteší každá rada)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

mam to samy... a co jsem videl hosty, kterym parkovalo auto u nas pred penzionem, tak meli taky navi v aute porad napojenou na zapalovac a dioda svitila...

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Prosba o radu.

 

Zdravim chalani. Mam mensi problem s osvetlenim zapalovaca a uz si neviem dat rady, kde je pricina. Najprv som si myslel,ze len odisla povodna ziarovka, tak som sa rozhodol,ze tam dam tu LED na 12 V. Kupil som ju a este v ten den som si nahodou vsimol, ze vlakno v tej povodnej ziarovke je cele - cize mala svietit.

 

No tak som tam vlozil tu LED a prilozil ku kontaktom, ci svieti a nesvietila. Vlozil som pre istotu aj autonabijacku na mobil,ci zapalovac ide a isiel, tak som zobral merac napatia a skusil svorky osvetlenia ale nic, 0V. na zapalovaci je pekne tych 12V ,ale na svorkach na svetielko 0V.

 

Neviete, kde moze byt chyba? Co som tak pocital, tak by to mohlo byt nejake rele?

 

CHyba s osvetlenim sa prejavila takto: Odisiel zapalovac - teda poistka v poistovej skrinke, tak som vymenil poistku a vsetko islo ako malo. Aj svetielko. A po tyzdni na to prestalo svietit, zapalovac ide.

 

Neviete co mam skusit pozriet?

 

Vdaka za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Teď jsem narazila na tohle téma, které mi dává jistou naději, že zapalovač u řidiče není mrtvej, jen tam zlobí ta pojistka. Není to tak dávno, co jsem vůbec netušila, k čemu to tlačítko (pojistka stahování oken) vůbec je, nehledě na to, že to nefunguje. Až půjdu z práce, hned to zkusím, jestli je zásuvka mrtvá doopravdy nebo si tu hraje nějaký šotek.

Odkaz ke komentáři

Nechce se mi věřit, že by byli soudruzi z VW takoví idioti, aby vázali funkci této zásuvky na jakousi pojistku stahovaní oken.

1. Buď to má nějaký hlubší skrytý význam, který jsem nepochopil, a pak jsem idiot já

2. Je to závada, která výrobci jaksi unikla, ale pak slušný výrobce by měl všechna tato auta svolat do servisu a ještě se omluvit.

3. Zajímalo by mě, jak by se zachoval značkový servis, kdybych to reklamoval- zkoušel to někdo?

Odkaz ke komentáři

Ano, tak i u mě to byla dětská pojistka stahování oken a já blbec to nechala strejdu celý rozmontovat. Já si to tu nepřečíst, tak to nechám v servisu celý vyměnit :-D. A zároveň jsem odhalila pro mě jinou záhadu - po vypnutí motoru mi zůstala svítit obrysová světla na pravé straně. Když jsem otevřela dveře, pískání, že svítím, ale světla jsem vypnula. Příčina byla ve vypnutí motoru, když šel blinkr a páčka tak zůstala. :-D takže jsem asi objevila Ameriku.

Odkaz ke komentáři

Ano, tak i u mě to byla dětská pojistka stahování oken a já blbec to nechala strejdu celý rozmontovat. Já si to tu nepřečíst, tak to nechám v servisu celý vyměnit :-D. A zároveň jsem odhalila pro mě jinou záhadu - po vypnutí motoru mi zůstala svítit obrysová světla na pravé straně. Když jsem otevřela dveře, pískání, že svítím, ale světla jsem vypnula. Příčina byla ve vypnutí motoru, když šel blinkr a páčka tak zůstala. :-D takže jsem asi objevila Ameriku.

 

tak to je taky správně :)

Odkaz ke komentáři

Prosba o radu.

 

Zdravim chalani. Mam mensi problem s osvetlenim zapalovaca a uz si neviem dat rady, kde je pricina. Najprv som si myslel,ze len odisla povodna ziarovka, tak som sa rozhodol,ze tam dam tu LED na 12 V. Kupil som ju a este v ten den som si nahodou vsimol, ze vlakno v tej povodnej ziarovke je cele - cize mala svietit.

 

No tak som tam vlozil tu LED a prilozil ku kontaktom, ci svieti a nesvietila. Vlozil som pre istotu aj autonabijacku na mobil,ci zapalovac ide a isiel, tak som zobral merac napatia a skusil svorky osvetlenia ale nic, 0V. na zapalovaci je pekne tych 12V ,ale na svorkach na svetielko 0V.

 

Neviete, kde moze byt chyba? Co som tak pocital, tak by to mohlo byt nejake rele?

 

CHyba s osvetlenim sa prejavila takto: Odisiel zapalovac - teda poistka v poistovej skrinke, tak som vymenil poistku a vsetko islo ako malo. Aj svetielko. A po tyzdni na to prestalo svietit, zapalovac ide.

 

Neviete co mam skusit pozriet?

 

Vdaka za rady

 

 

Zdravim,

 

takze nikto nic? nestretol sa s tym niekto?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...