Přejít na obsah

Divný zvuk od (asi) převodovky


Doporučené příspěvky

Zdravim, mam octavii 3 rs tsi. Mam najeto 17 tis km. Ze strany od řidiče u předního kola se po ujetí nějaké vzdálenosti line při stání na volnoběh takový divný zvuk jakoby se tam něco točilo s vůlí či tak. Auto je po výměně spojky za sachs perf. (z důvodu čipování :-D ) takže spojkou a nebo vyp.ložiskem to není. Říkal jsem si že bude asi vyp. ložisko u původní spojky špatné ale po výměně to dělá stejně. Byl jsem u Auto Hlaváčka a tam řekl že je to normální protože prý nové převodovky mají přímé a né šikmé ozubení a že to při stání cvaká protože tam není olej který by mezírky vytěsnil. Mě to přijde jako naprostá pič... Osobně si myslím že je někde na hřídeli apod. špatné ložisko. Zvuk při vyšlápnutí spojky přestane a při puštění se to uvnitř spojí a zas to dělá stejný pazvuk. .. Nemáte někdo s tímto zkušenost?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Tak jelikoz jsi predpokladam poznal, ze ja mam verzi pro iOS (ktera prehrava primo v Tapatalku a nepresmerovava na YouTube), tak ti mohlo dojit ze je asi jina :) tuto diskuzi beru za bezpredmetnou. Radeji to nebudeme spamovat OT

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem iphonik4
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...