Přejít na obsah

Navigační karta do AMUNDSEN


Guest tomg4

Doporučené příspěvky

Zdravím, nenašel jsme nikde téma a tak zakládám nové, omlouvám se jestli jsme něco přehlídl. Koupil jsem Octu II facelift, r.v. 2011 s rádiem amundsen, bohužel k rádiu nebyla navigační karta. Nicméně jsem se s bazarem domluvil a objednali novou kartu od Škody. Když mi karta přišla vzal sem ji a vložil do rádia. Objevilo se karta se načítá a po chvíli kartu nelze načíst, po delší době jsem si všiml, že karta by měla být na Amundsen+. Myslel sem, že když mám Amundsen tak mi karta na Amundsen+ nepůjde (doteď nevím zda karta i takto funguje). A tak jsme hledal a na bazoši objednal kartu na Amundsen. Karta přišla ovšem když jsem si vložil do navigace objevilo se karta se načítá a načítala se poměrně dlouho. Poté okno zmizelo a když sem přepl na NAV napsalo mi to vložte médium s navigačními daty. Nevíte prosím někdo jak tento problém s navigací vyřešit? Předem díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, také mám aktuálně nový vůz Octavii II combi FL r.v.2011 a řešil jsem stejný problém s mapou střední Evropy pro Amundsen. Německo a Major roads Europe jsem k tomu dostal na CD ve verzi V3. Amundsen dle mých info neumí číst rovnou ze zasunuté SD, ale musíš nejprve vložit správné CD, ze kterého je navi schopna si mapy přetáhnout na SD. Sehnal jsem si zatím zřejmě nejaktuálnější možné mapy pro Amundsen r.2013 V4 Easten central Europe(Česko, Slovensko, Maďarsko), Alpen (Rakousko, Švýcarsko), Germany, Italy a možná by byly i Polsko, Skandinávie, Francie a další. Benelux dokonce snad i ve verzi V5. Pokud budeš potřebovat pošli PM.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...