Přejít na obsah

4. Aktivně relaxační sraz


Ol@f

Doporučené příspěvky

Děkujeme všem zúčastněným doufáme že se Vám i tento ročník líbil a že dezorientační běh který jsme pro Vás připravili Vás bavil.

 

Pokud si opravdu přejete abychom uspořádali 5. Ročník této akce máme rezervovaný poslední možný termín v Červnu 2017 a to od 23.6. Do 25.6.2017.

 

Pokud by někdo rád napsal reportáž z tohoto srazu z pohledu účastníka budeme jen rádi.

 

Bude také rádi za jakákoliv konstruktivní slova kritiky ať víme co bychom se měli příště pokusit vylepšit.

 

 

Děkujeme všem zúčastněným a uvidíme se za pár týdnů v Žamberku.

 

Za tým organizátorů: Michal,Jar_da,Alessi, ol@f moje maličkost

 

Odkaz ke komentáři

Děkujeme všem zúčastněným doufáme že se Vám i tento ročník líbil a že dezorientační běh který jsme pro Vás připravili Vás bavil. Pokud si opravdu přejete abychom uspořádali 5. Ročník této akce máme rezervovaný poslední možný termín v Červnu 2017 a to od 23.6. Do 25.6.2017. Pokud by někdo rád napsal reportáž z tohoto srazu z pohledu účastníka budeme jen rádi. Bude také rádi za jakákoliv konstruktivní slova kritiky ať víme co bychom se měli příště pokusit vylepšit. Děkujeme všem zúčastněným a uvidíme se za pár týdnů v Žamberku. Za tým organizátorů: Michal,Jar_da,Alessi, ol@f moje maličkost

Ja neco sepisu, ale chybi mi fotky. nemate nekdo?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Datum bude určitě toho 23.-25.6. jiná možnost ani není a myslím že datum je to parádní.

 

Co se náplně programu srazu týče nějaká představa už je ale ještě neproběhla ani nulta testovací série proveditelnosti a pokud to nepůjde tak nevím nevím jakou ptakovinu vymyslíme.

 

Letos je to časově fakt špatný ale mám za cíl že registrace poběží od poloviny Dubna a platby na ubytování budou v průběhu Května a do konce Května nejpozdeji uhrazeno.p

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...