Přejít na obsah

Dodělání osvětlení dveří + led projektory ve dveřích


Doporučené příspěvky

Zdravím a žádám o radu .

 

Chtěl jsem dodělat do předních dveří projektory škodováckého loga s tím že to napojím na osvětlení dveří . Po té co jsem částečně odstrojil tapce, jsem s překvapením (fakt jsem si toho doposud nevšiml,mám octu měsíc) zjistil že osvětlení nemám,jen odrazky. Má Octavia 1 , 2007 , 1.9TDI,Tour prostě světla ve dveřích nemá .

 

Začal jsem tahat dráty ze stropního světla sloupky ke krku dveří , obě strany jsou dotažené.V současné chvíli mám dráty na podlaze u řidiče i spolujezdce.

 

Dotaz jedna :

 

Co dál ? Kudy se dostat ke krkům ? Podle hmatu mi přijde že před krky jsou jakési zábrany na šroubech/šroubu. Co musím rozebrat abych se k tomu dostal ? Oboustraně . Mám sundané střešní světlo , nemám voltmetr, koukají na mne 3 dráty. Hnědý , červeno-černý a modrý. Na které z nich se mám píchnout ?

 

Dotaz dvě :

 

Teď mi někdo říkal , že v těch dveřích je pro osvětlení jakási příprava/rozvodnice. Pokud zpátky vytahám co jsem protáhnul a půjdu touto jednodušší cestou , co pak ? Podotýkám buďte naprosto zcela konkrétní , já jsem 100% nezkušená LAMA.

 

Díky za poskytnuté rady

Štěpán

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...