Přejít na obsah

Sound System , kodovani , funkcnost


Doporučené příspěvky

Ahoj chlapáci ,

koupil jsem si oct II a je vní sound system a columbus, divně hrála , a navíc nefungovali na volantu tlačítka na posun stanic , skladeb ani maxidot neukazoval údaje o navi a rádiu . Díval jsem se na kódování a bylo to komplet rozdrbané , maxidot již ukazuje vše včetně kompasu , tlačítka taky fungují , jen nevím co ten sound system , v zadu hrají jen výškové a středové reproduktory , a ve předu také + u spolujezdce basák , zbylé basáky ani ťuk ,, je možnost že je to ještě špatně nakódované , nebo spíš odešel zesilovač nebo samotné repro , nevím zda je napájen ze zesilovače každý repro zvlášt nebo jde do dveří jenjeden signál a ve dveřích je to řešeno vyhýbkama . Moc děkuji za jakékoliv poznatky , mám rok 12/2008 - stará tvář ale nový interiér

Odkaz ke komentáři

Zdravim,

potreboval bych poradit. Mam octavii 2 rv 2004 predfl. a mam problem s radiem. Mel jsem tam columbuse a po case mi odesel zvuk a prestalo to reagovat s palubovkou,poslal jsem to na opravu a tam mi rekli ze je propalena zakladni deska a ze by stala oprava 8000 kc panovi jsem rekl ze se mi to nevyplati opravovat ze si za 8000 kc kopim nove tak pan mi za nej nabidl 2000kc ze si z toho veme ostatni soucastky ktere fungujou. Ted jsem koupil jine autoradio 2 din nejaka napodobenina columbusu zapojim to do auta a porad ten samej problem nejde zvuk . Takze ted nevim jestli me pan jen namotal a columbus fungoval a je jen v cudu neco v aute. Tak jsem to odvezl do servisu s tim new radiem a tam mi to zaboha nemohli sparovat s vozem. Zkouseli pres diagnostiku zkousku repro a piskali takze s repro asi nic nebude. Muzete mi nekdo poradit co s tim muze byt nebo ktere radio bych tam mel dat? Mam tam sound system. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...

Dobrý den, mám OII Fl se sound systemem a columdusem.

Když mě hraje HDD nebo rádio jdou všechny repráčky, ale problém nastane když chci přehrát hudbu přes BT. Tak mě hrají jen na pravá strana repráčky a levé jsou tiché. Měl jsem to v servisu nahráli mě do Columbusu nový SW, ale děla to pořád.

 

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...