Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Oskar1

Poruchy klimatizace

556 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj

poprosím o radu. Na svý OII Tdi (motor bmn) 2008 mám climatronic. V teplejších dnech (nad cca 22 stupnu) pripadně, pokud je auto na slunci (mám černou barvu) a nastartuju, větrák se rozjede na plný koule, ale jede ven horkej a trochu vlhkej vzduch. Po ccs 3-4 minutách začne auto chladit a pak už jede klima celej den v klidu. Jak lze docílit toho, aby auto začalo chladit hned od začátku? Na diagnostice klima žádnou chybu nehází, sahary jedou, klapky jsou ok. Únik chladiva nikde není (alespoň dle servisu) Jako druhý auto mám Audi A2 z roku 2000 a klima jede vždy hned od začátku, takže to vyhřátím auta být nemůže. Máte někdo s tímto zkušenosti?
Jen poznatek: když je venku sychravo, tak se mi mlží přední sklo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nikdy to od zacatku nepujde kompresor nejdrive musi naskocit a pak chvilku trva nez to zacne chladit.Je to stejne jako klima doma.Taky to chvilku trva nez to zacne chladit.

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jistě to bude chvilku trvat.Záleží jestli je klimatizace typu IHX(trubka v trubce)nebo akumulátor napojen na klimatizační systém, který se stále používá, ale jeho náběh je pomalejší(větší objem/pomalý náběh)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nikdy to od zacatku nepujde kompresor nejdrive musi naskocit a pak chvilku trva nez to zacne chladit.Je to stejne jako klima doma.Taky to chvilku trva nez to zacne chladit.

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Spíš mě zaráží, že na starý Audi A2 po stání na sluníčku a nastartování jede chladný vzduch z klimy a po chvilce (cca 1 minuta) jede rovnou ,,mrazivej vzduch,,. Na Oktě čekám fakt 3-5 minut, než z horkýho vzduchu začne vznikat studenej. Takže když jsem chtěl vyjet s prckem na výlet, musel jsem nastartovat, nechat otevřený okýnka a po 3-5 minutách jsem mohl teprv vyrazit, abych ho v autosedačce neusmažil :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je ti niekto s okolia Za ktorí by vedel zohnať diely na dorobenie MF volantu, klimatizácie s manuálnej na klimatronik plus vyhrievané sedačky? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.