Přejít na obsah

Podélníky montáž


Doporučené příspěvky

Zdravím,

potřebuji poradit. Mám škodu Octavii III Combi 4x4 bez jakékoliv přípravy na uchycení střešních nosičů, po kterých toužím. Dle doporučení v Boem mám na výběr 3 varianty

 

1. Koupit si nosiče na kola na tažné zařízení. (Tažné mám, ale zase to pro mě řeší problém pouze co s koly, ale ne co s lyžema v zimě.)

 

 

2. Koupit si "nacvakávací" příčníky. (Hrozí riziko poškození laku na střeše, případně vmáčknutí drážek do střechy)

 

 

3. Nechat si navrtat dodatečně hagusy do střechy. (Todle by mne zajímalo asi nejvíc)

 

Zajímají mě Vaše zkušenosti, ppřípadně doporučení jak prekérní situaci řešit. Díky moc

 

P.S. Předpokládám vození 2-3 kol jednou do měsíce a lyží 4 krat do roka. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

řeším naprosto stejný problém pro mou RS combi.

 

Opravdu nemáte nějakou radu? Volal jsem i do Boleslavi, ale prý nemají schválené postupy montáže od výrobce..

 

Jako náhradní variantu jsem našel např. toto http://www.th-store.cz/stresni-nosic-na-skoda-octavii-3-kombi-bez-podelniku-cerne

ale bojím se poničení laku..

 

Ale raději bych nějak pořešil montáž hagusů..

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ahoj, vyřešili jste nějak. Mám stejný problém a v orig. servisu na RS O3 nedělají. Nemají povoleno díky konstrukci střechy. V neoriginál servisu mi řekli, že mi je namontují, ale pouze ty, které prodávají. Já si vyhlédl lesklé, protože mám vše okolo lesklé a ty mi namontovat nechtějí, protože nejsou od nich. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...