Přejít na obsah

polep predni kapoty


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

taky sem měl Karbonovou fólií na střeše a na kapotě, po chvíli se ti přestane líbit protože výbledne a pak se budeš modlit aby si pri jejím odstranění nezničila lak, u mě na střeše zůstala po fólií vrstva lepidla která nesla sundat naprosto ničím, až po pár dnech lepidlo skřehlo a Realem už to šlo ale na celé střeše mám mikroskrabance, ... já osobně fólií nechci už ani vidět, radši bych dyztak šel do plastidipu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Já musím říct že mám naprosto opačnou zkušenost. On se tady každý modlí k 3M a podobným brandům. Chce to opravdu kvalitní fólii. Polepovali jsme už dvakrát celý tećko WRAP fólií a to ze dvou důvodů. Za jedno to fakt zaujme a lakem to neuděláš. Za druhý jezdí s tím kluci co nemaj žádný vztah k čemukoliv. Ta wrap fólie ochrání lak. Stále někdo někde objede sloupek nebo omlátí dveře. Folie se po třech letech sundá a dá na dil nová. Lak je ok.. Na T5 jí máme 7 let bez změny barvy.. Fólie pořád TOP..

 

sbazar.png,10,10%7Cjpg,80,,1

Na T6 jsem jí dali před rokem. Samozřejmě to hned odřeli.. Lak nic folie potrhaná.. Kupujem tyhle: https://tatechnix.cz/14221-samolepici-folie

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...