Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

6 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Nemá někdo postup na demontáž autoradia nebo rámečku kolem autoradia (nevím jestli jde demontovat) v O3 (mám autoradio Bolero).

Chtěl bych na napájení autoradia napojit napájení aktivního Brodit držáku na telefon. Měl jsem obdobně vyřešené v O2.

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vies co ja som to riesil tak ze som siel do Skoda servisu na prehliatku a som ich poprosil aby mi nechali bolero vycvaknute a nebol to problem.Napojis co treba a potom to iba zacvaknes.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak nakonec jsem zapátral a postup na demontáž našel sám. Tak se podělím, možná se bude někomu hodit. Pro demontáž se používá demontážní klíče T10057. Jsou potřeba 4 a na českém webu lze sehnat za cenu do 300,-.

Nejprve jsem demontoval vlastní autoradio, které je umístěno v odkládací schránce u spolujezdce. K demontáži stačí jen 2 klíče:

post-51405-0-24806400-1466018334_thumb.jpg

post-51405-0-54860000-1466018348_thumb.jpg

Dále je potřeba demontoval display autoradia. Tam už jsou nutné 4 klíče:

post-51405-0-03847800-1466018377_thumb.jpg

post-51405-0-25436800-1466018385_thumb.jpg

Napájecí kabel od držáku telefonu jsem z prostoru pro display prodáhl do prostoru k autoradiu v odkládací schránce spolujezdce. Z autoradia jsem odpojil konektor:

post-51405-0-66742100-1466018357_thumb.jpg

Napájení jsou dvě horní zdířky vlevo. Na ně jsem připojil napájení z držáku telefonu:

post-51405-0-05743700-1466018367_thumb.jpg

Nakonec jsem vše vrátil na původní místo a upevnil držák telefonu:

post-51405-0-17306700-1466018391_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.