Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Dava@Seva

Vyškov-regionální sraz

13 hlasů

1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

• 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      0
    • 1x za 2 měsíce
      7
    • 1x za 3 měsíce
      1
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

• Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      2
    • Pátek
      2
    • Sobota
      9
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

• V pracovní dny - od 16:00h
      0
    • V pracovní dny - od 17:00h
      6
    • V pracovní dny - od 18:00h
      6
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

353 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni členové OctaviaClubu, kteří se nacházíte poblíž Vyškova.

Chtěl bych aby jsme se všichni z okolí Vyškova sešli na regionálním srazu někde ve vyškově nebo v jeho okolí.

Cílem toho srazu bude se vzájemně poznat. Možná se Vás již hodně mezi Vámi zná, ale já Vás například neznám.

Se členem sevcikjakub jsme se již bavili, že by to nějaký ten srázek chtělo. Domluvili jsme se také, že bychom po nějakém tom místním srazu vydali na sraz brněnské sekce, kde se takto setkávají myslím každý měsíc. Když nás bude víc, jistě se nás více odhodlá na tento sraz do Vyškova či do Brna hromadně zajet.

Od Vittorio jsme získali přezdívky členů poblíž Vyškova, ale nedaří se mi všechny najit tak prosím zprávu na některé přepošlete.

Seznam členů od Vyškova, které jsem oslovil.

Konny MiR Garrett Bajlo Jirka_ai1 DawiDX technik Hefi kugler Tomstark Avanti SATR FrantaV Dava@Seva sevcikjakub

Takže prosím pište do této diskuze návrhy, kdy a kde bychom se mohli v nejbližší době sejít.

Zdar všem a OctaviaClubu zvlášť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem pro. Stačí jen dohodnout kdy :)

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem kugler

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, já jsem taky pro ;) . Ani jsem netušil, že je nás tu kolem Vyškova tolik... :O

V seznamu ještě chybí RichardD, Kolage. Jinak já (Konny), MiR, Garrett, RichardD, Bajlo, Kolage, Kugler a občas i Sterny, když má cestu z Prahy do Vyškova, se několikrát ročně scházíme v sobotu ve Vyškově na parkovišti u PDA, tam pokecáme, pořešíme auta a jiné zajímavé věci a pak vždy jedeme spanilou jízdou do nějaké restaurace v okolí Vyškova na dobrej dlabanec... :palec:

Novým návrhům se nebráníme (snad můžu psát za ostatní Vyškováky) ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když chcete mimo Vyškov, tak někde kde se dá i sednout třeba na zahrádku. Takovej Nemojanský mlýn není úplně od věci a navíc je celkem po ruce. Další pak motorest v Rousíku u dálnice.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No nyní po příspěvku Ofeig se mi zalíbil jeho tip na ten Rousínov u dálnice.

Je tam místo, je to pěkné místo a je to u dálnice. Možná bychom mohli směřovat sraz tam, viděl bych to na všední den cca od 18:00 , to snad má většina čas (snad). Co vy na to?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdy to máte v plánu? Nebylo by lepší spíš o víkendu, kdy by se dalo sejít klidně kolem 14-15 hodiny? Přeci jen bych řekl, že v 18 hodin už to je dost pozdě... :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, taky můžu a rád se zůčastním, jsem z Pohořelic... akorát by to pro mě bylo lepší o víkendu, v týdnu to nestihnu... ale zaleží na většině... :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim ve spolek, u toho Bonaparta by to šlo a klidně i ten Nemojanské mlýn...jak rozhodne většina, hlavně aby bylo dost parkovacích míst... ;-)

A myslím, že by to bylo asi lepší spáchat o víkendu, aby bylo víc času, ale když se domluvíme na nějaký všední den, tak to snad taky nebude problém...

Odesláno z mého P6-U06 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neslibuju, bo z práce padám na hubu, ale třeba se mi trefíte do okna a dojel bych ;)

jinak já jsme za bonaparte ve všední den

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, rád zase uvidím staré, ale i nové tváře :)

Dava@Seva : Probliknutí zezadu u Topolan před pár dny dozadu, byl jsi to ty? Jsem si celkem jistý, že ano :D

Upraveno uživatelem Garrett

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

SRAZ - KONEČNÝ TERMÍN

Ahoj Všichni – jelikož většina vyslovila souhlas se srazem ve všední den od 18:00 h termín zde:

Regionální sraz Vyškov - středa 8.6.2016 v 18:00 na parkovišti u Motorestu Bonaparte v Rousínově u dálnice.

Mapa zde: https://mapy.cz/s/JLcS

Návrh programu srazu

1. Příjezd

2. Budeme se snažit zaparkovat vozidla do jedné řady (záleží dle situace na parkovišti).

3. Po zaparkování se všichni sejdeme u aut a krátce představíme sebe a svoje vozidlo.

4. Volná diskuze a asi čumendo na auta.

5. Odchod na večeři či občerstvení, pokud budeme chtít (každého osobní volba). V Bonaparte je akce nahlášená a nemají s tím žádný problém. Večeře v Bonaparte také žádný problém.

6. Času ukončení – dle situace.

POZN:

· Popřemýšlejte o příštím srazu (kdy a kde?), všední den nebo víkend

· Pojedeme hromadněji na příští sraz do Brna?

· Pokud budete mít zájem o další srazy (myslím že ano), popřemýšlejte jak často bychom je dělali, o organizaci atd.

UPOZORNĚNÍ:

Budeme skupina lidí na veřejném místě, takže musíme zachovat plynulý provoz na parkovišti atd.

Vím, že by to nikoho nenapadlo, ale prosím žádné výstřednosti s auty. Bezdůvodné popojíždění, hlasité túrování motoru, či jiné takové věci.

Již se na Vás na všechny moc těším. A věřím, že Vy se těšíte také.

OCTAVIACLUBU - ZDAR

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se ale ne zúčastním se. V úterý vezu auto k elektrikář o víkendu nejspíš a bude u něj do soboty...

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hoši nevím jestli je to zrovna nejšťastnější nápad pro nás všechny to dělat v den kdy je pravidelný sraz i v Brně...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No velká omluva. Nějak jsem si to neuvědomil. Je to holt poprvé. Nyní to už musím takto nechat a pro příště se musím podívat kdy je sraz v Brně. Holt nejde se zavděčit všem najednou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.