Přejít na obsah

Vyškov-regionální sraz


Dava@Seva

  

16 hlasů

  1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

    • 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      1
    • 1x za 2 měsíce
      8
    • 1x za 3 měsíce
      2
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

    • Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      3
    • Pátek
      3
    • Sobota
      10
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

    • V pracovní dny - od 16:00h
      1
    • V pracovní dny - od 17:00h
      7
    • V pracovní dny - od 18:00h
      7
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni členové OctaviaClubu, kteří se nacházíte poblíž Vyškova.

Chtěl bych aby jsme se všichni z okolí Vyškova sešli na regionálním srazu někde ve vyškově nebo v jeho okolí.

Cílem toho srazu bude se vzájemně poznat. Možná se Vás již hodně mezi Vámi zná, ale já Vás například neznám.

Se členem sevcikjakub jsme se již bavili, že by to nějaký ten srázek chtělo. Domluvili jsme se také, že bychom po nějakém tom místním srazu vydali na sraz brněnské sekce, kde se takto setkávají myslím každý měsíc. Když nás bude víc, jistě se nás více odhodlá na tento sraz do Vyškova či do Brna hromadně zajet.

Od Vittorio jsme získali přezdívky členů poblíž Vyškova, ale nedaří se mi všechny najit tak prosím zprávu na některé přepošlete.

Seznam členů od Vyškova, které jsem oslovil.

Konny MiR Garrett Bajlo Jirka_ai1 DawiDX technik Hefi kugler Tomstark Avanti SATR FrantaV Dava@Seva sevcikjakub

 

Takže prosím pište do této diskuze návrhy, kdy a kde bychom se mohli v nejbližší době sejít.

Zdar všem a OctaviaClubu zvlášť.

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj, já jsem taky pro ;) . Ani jsem netušil, že je nás tu kolem Vyškova tolik... :O

 

V seznamu ještě chybí RichardD, Kolage. Jinak já (Konny), MiR, Garrett, RichardD, Bajlo, Kolage, Kugler a občas i Sterny, když má cestu z Prahy do Vyškova, se několikrát ročně scházíme v sobotu ve Vyškově na parkovišti u PDA, tam pokecáme, pořešíme auta a jiné zajímavé věci a pak vždy jedeme spanilou jízdou do nějaké restaurace v okolí Vyškova na dobrej dlabanec... :palec:

 

Novým návrhům se nebráníme (snad můžu psát za ostatní Vyškováky) ;)

Odkaz ke komentáři

Zdravim ve spolek, u toho Bonaparta by to šlo a klidně i ten Nemojanské mlýn...jak rozhodne většina, hlavně aby bylo dost parkovacích míst... ;-)

A myslím, že by to bylo asi lepší spáchat o víkendu, aby bylo víc času, ale když se domluvíme na nějaký všední den, tak to snad taky nebude problém...

 

Odesláno z mého P6-U06 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

SRAZ - KONEČNÝ TERMÍN

Ahoj Všichni – jelikož většina vyslovila souhlas se srazem ve všední den od 18:00 h termín zde:

 

Regionální sraz Vyškov - středa 8.6.2016 v 18:00 na parkovišti u Motorestu Bonaparte v Rousínově u dálnice.

 

Mapa zde: https://mapy.cz/s/JLcS

 

Návrh programu srazu

1. Příjezd

2. Budeme se snažit zaparkovat vozidla do jedné řady (záleží dle situace na parkovišti).

3. Po zaparkování se všichni sejdeme u aut a krátce představíme sebe a svoje vozidlo.

4. Volná diskuze a asi čumendo na auta.

5. Odchod na večeři či občerstvení, pokud budeme chtít (každého osobní volba). V Bonaparte je akce nahlášená a nemají s tím žádný problém. Večeře v Bonaparte také žádný problém.

6. Času ukončení – dle situace.

 

POZN:

· Popřemýšlejte o příštím srazu (kdy a kde?), všední den nebo víkend

· Pojedeme hromadněji na příští sraz do Brna?

· Pokud budete mít zájem o další srazy (myslím že ano), popřemýšlejte jak často bychom je dělali, o organizaci atd.

 

UPOZORNĚNÍ:

Budeme skupina lidí na veřejném místě, takže musíme zachovat plynulý provoz na parkovišti atd.

Vím, že by to nikoho nenapadlo, ale prosím žádné výstřednosti s auty. Bezdůvodné popojíždění, hlasité túrování motoru, či jiné takové věci.

Již se na Vás na všechny moc těším. A věřím, že Vy se těšíte také.

OCTAVIACLUBU - ZDAR

Odkaz ke komentáři

No jo tak Dava@Seva stanovil nějaký termín, protože nikdo z nás se k tomu neměl, nechci nikoho urazit, ale je to tak a nedá se nic dělat, že to nevyhovuje všem, to se tak občas stane...

Mě 8.6. nevadí, já se zůčastním a bylo by fajn, aby každý kdo má v plánu se tam dostavit v tomto termínu a čase mu potvrdil svou účast, aby jsme se tam náhodou nesešli např. 2 nebo 3...

Odkaz ke komentáři

Tak já hlásím, že taky nepřijedu, protože jsem v práci...

 

Jinak si myslím, že srazy ve všední den není zrovna šťastný řešení :( . Hodně lidí chodí do práce na směny a tak já osobně si myslím, že srazy o víkendu jsou pro mnohé lepší než v týdnu. Kdo chodí na 4 směnný provoz, tak tam záleží jak prostě výjde směna, ale kdo chodí na 3 směnný provoz nebo i na jednosměnný, tak má vždy o víkendu volno a řekl bych, že sobota je na takové akce nejlepší ;) . Pokud budou i nadále srazy v týdnu, tak je třeba pro mě pravděpodobné, že se jich zúčastňovat nebudu, protože bych volno odpoledne měl jen jednou za 3 týdny (v době nočních směn bych určitě taky nedojel)... :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...