Přejít na obsah

Koupe 1,8 Tsi


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Já mám zase na jednom z výfuků takové jako bublání, které když mi někdo otevře kufr nebo zadní dveře a sedím uvnitř, tak to nepříjemně duní. V servise klasika - je to normální, kondenzuje voda, která při krátkých trasách tam zůstává. Jenže můžu ujet i sto kilometrů a připadá mi to stejné. Je zajímavé, že druhý výfuk je v pořádku.

Odkaz ke komentáři

Na motor nemozem povedat ani pol slova. Taha velmi pekne . Je tichy a vykon idealny k autu tejto triedy. Spotreba je podla nohy takze nebudem to tu riesit. V serii ma cez 200 koni a taktiez dobry zatah uz od 1200 ot.Urcite by bolo odvazne tvrdit ze je ´the best' ked mam zatial iba 72000 km. Planujem si ho nechat tak do 150000 km. Po chipe zatial 22000 a uplna pohoda.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Byl jsem požádán potencionálním zájemcem o tuto motorizaci, abych zjistil, jak je to se spolehlivostí? Říkal mi, že údajně jsou u 1.8TSI problematické ročníky před 2013. Takže OII, SII. Vím o tom, že 1.8TSI měla velké problémy s podpalováním pístních kroužků a obrovské spotřeby oleje. Co ty novější ročníky 2013 a výš? A co rozvody? 

Upraveno uživatelem TomášT
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravim, predvcerom som kupil O3 1.8tsi 4x4 dsg (chipnuta na 230k v MMracing). Ked som si ju bol vyzdvihnut a chcel som sa jemne pohnut dopredu tak trochu trhla, predosly majitel vravel, ze to je normalne, lebo dlho stala (tyzden a v garazi). Vcera som s nou najazdil zhruba 70km. Dnes ked som sa chcel znovu jemne pohnut tak trhla tak isto ako vcera (parkoval som v garazi). Ked uz je zohriata tak som to uz nepozoroval. Chcel by som sa vas spytat, ci je to normalne alebo by som to mal riesit, lebo je tam este 10 dni zaruka (je to moj prvy automat)? Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mám taky jako druhý majitel 1.8 TSI 4x4 z roku 2014, bude mít brzy 90tkm (koupeno v prosinci s 84tkm) a cukání se projevuje jedině v kopci s hill startem nebo jak se to u škodovky jmenuje. Na rovině se mi to stalo teď párkrát v zimě, když byly zamrzlé kotouče, ale to bylo i slyšet, jak to povoluje. Pak se mi asi 2x podařilo dostat převodovku do divného stavu, kdy po zařazení D se auto nerozjelo, dokud jsem nepřidal plyn (i na rovině). Stačilo ale vypnout/zapnout a bylo to OK. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...