Přejít na obsah

Dnes skoro odisla OII v BA


Doporučené příspěvky

Takze dnes sa mi pokusli v Bratislave ukradnut moju OII 4x4 r.v.2012 fabricky alarm. Najprv poskodili pod podbehom sirenu , potom nezamo ako ! Bez pouzitia nasilia vosli do auta a chceli s nim odist. Po 200metroch ale nastastie zafungovala dalsia skryta vec , rele a odpojilo privod paliva.

 

Auto som prave dovysaval od korenia a smradu toho packala co ho chcel ukradnut.

 

Dakujem vsetkym co tuto vec vymysleli , teraz by som pravdepodobne pisal , ze Octavia SPZ sa stratila nenavratne ...

 

Ak nahodou mate alarm 1k0 951 605c hw05 sw1501 tak mam onho zaujem , ale nespoliehajte sa na neho! A miesto montaze a sposob zabezpecenia naozaj na smiech iba 3 skrutky plastu podbehu treba dat dole , demontaz jednej matice a Vas alarm povedal posledne zbohom...

 

Lotus

 

PS: ovladace a kluce mam vsetky tak neviem...

Odkaz ke komentáři

Tak, ono tady spousta lidí může tady namítat, že to je problém škodovek. Ale otázkou, co se řeší na Kia foru :D A ono obecně alarm koncernový má právě tu nevýhodu, že je umístěn vždy na stejném místě. Co si pamatuju, tak na feldě jsme měli tlakson alarmu schovaný za nádrží - takže i když by zloděj odkopnul tlakson v nárazníku, tak stejně by auto houkalo dál :palec:

Odkaz ke komentáři

Škoda je, že ty čórky se většinou nechytnou. Takového člověka bych byl schopen zmrzačit, jehly pod nehty, vyvrtat kolena, toho bych se fakt nepříčil.. Vždycky mě to hrozně rozzlobí, jak tady čtu nějaké téma o krádeži.

 

Nicméně, bydlím kousek od PL hranic, takže někdy mám taky trochu obavy, výhoda je, že já tím autem jezdím fakt často a většinou nestihne ani vychladnout.

 

Nicméně, to odpojení přívodu paliva sis dělal sám ? Nebo jak to funguje, pokud se můžu zeptat ? Rád bych si taky udělal nějakou skrytou pojistku. Klidně možná raděj do PM, protože zloději možná chodí i tady a tipujou si auta, vůbec bych se nedivil. Pokud ani do PM nenapíšeš, zlobit se nebudu a rozhodně to chápu :)

Odkaz ke komentáři

Škoda je, že ty čórky se většinou nechytnou. Takového člověka bych byl schopen zmrzačit, jehly pod nehty, vyvrtat kolena, toho bych se fakt nepříčil.. Vždycky mě to hrozně rozzlobí, jak tady čtu nějaké téma o krádeži.

 

Nicméně, bydlím kousek od PL hranic, takže někdy mám taky trochu obavy, výhoda je, že já tím autem jezdím fakt často a většinou nestihne ani vychladnout.

 

Nicméně, to odpojení přívodu paliva sis dělal sám ? Nebo jak to funguje, pokud se můžu zeptat ? Rád bych si taky udělal nějakou skrytou pojistku. Klidně možná raděj do PM, protože zloději možná chodí i tady a tipujou si auta, vůbec bych se nedivil. Pokud ani do PM nenapíšeš, zlobit se nebudu a rozhodně to chápu :)

Poslem kazdemu navod, poslite mi PM , nechcem aby títo smradi mali sancu uspiet.

Si piste , ze keby som ho nacapal tak domov neodide....

 

Inak alarmova hukacka sa prestahovala pod kapotu a este som zabezpecenie posunul o krok dalej ,

 

takze WELCOME! TRY AGAIN!

 

A budes cumet ty hnusny zlodej.

 

(dufam ze to cita)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...