Přejít na obsah

Zadní obrysová světla


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

poradíte mi někdo v čem by mohl být problém?

 

V poslední době jsem vypozoroval, že mi "samovolně" během jízdy zhasnou zadní obrysová světla.

 

Uvedu příklad:

Někam vyjíždím, nastartuji, zapnu světla, jdu se podívat a zadní světla normálně svítí. Ujedu pár km, zastavím, jdu je zkontrolovat a ony nesvítí. Zkouším otočit spínačem do vypnuté polohy a znovu do té zapnuté, žádná změna, nesvítí.

 

Týká se to pouze těch zadních obrysových, s brzdovými nebo s předními neni vůbec žádný problém.

 

Před cca třemi týdny mě kvůli tomu dokonce zastavila policie, přišel a povídá jak se mi jede za tmy s denním svícením,já nic takového ale nemám. Tak zkouším otočit dvakrát spínačem a nic. Zkouším dvakrát po sobě vypnout motor, znovu nastartovat a stejně nic. Když se ujistí že jsem v cíli své cesty (stál jsem před barákem), odjíždějí s tím ať si to dám do pořadku. Já vynáším několik věcí nahoru, zkouším ještě nastartovat a ejhle světla svítí.

 

Věděl by někdo v čem může být problém a na co se podívat?

 

Jde o octavii I, rv. 01.

 

Děkuju :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj, prosím o radu mám problém :(

nesvítí mi obrysová světla

svítí jen prední hlavní i dalkové,blinkry  

zadek brzdy,blinkry,zpátečka

když nechám svitit světla tak po vytažení klíče ani nepíská že sem nechal rozsviceno

na netu sem se dočet že odchází hlavní spínač světel , tak se proměřil jestli mi tam jde prod a ten jde, tak sem zajel rychle do kelly pro spínač za 1000kč po slevě na OC

ale problém přetrvává furt :(

když mám vytažený klič a zkusil sem zapnout blinkr páčkou do leva i prava tak mi obrysovky svítí

tak nemůžu jezdit večer když nesvítí zadek a spz

ještě sem se dočetl že by to mohlo být relátkem 1U0 941 243 C ? ale zase další lidi komentovali že světla na žaný relé nemají ...   tak nevím jstli ho mám koupít když stojí 500kč a tím to nebude ....

 

nemáte někdo stímto zkušenost ? děkuji za rady .... pojistky sou OK ty se kontroloval

20180611_174619.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...