Přejít na obsah

AUTOMATICKA SVETLA.


Doporučené příspěvky

Dik za radu. Už to řešim celkem dlouho hledam a nikde nic.nekdo řika jina jednotka nekdo nejaky kabel k jednotce.Takže proste nevim.Nema nekdo podrobnejši info.Dekuju moc.

 


Nechapu ze si nekdo do auta obedna deštak a už ne automaticka svetla ale je to tak. Řikal jsem si že když tam je deštak tak jen koupim ovladač svetel s polohou AUTO a pofrči to.Hm ale nefrči.


Jo ješte pro přesnost.je to 1.6 tdi,r.v.2012 digi clima,4 okna el,deštak maxidot,deni sviceti,přisvecovani mlhovek do stran.el.sklopna zrcatka,multifunkčni volant.Jo a čtyrkolka.

 

Odkaz ke komentáři

Tak jeste jednou :) Mas octavia 2 FL i s destakem.. tudis mas i slunecne senzor (je soucasti prave destaku) a i elektriku. Staci ti tedy jen prehodit vypinac s polohou auto a NAKODOVAT jednotku. Pokud nemas doma VAG a kabel, tak ti nezbyva nic jineho nez si ho bud objednat nebo zajet za nekym kdo ho ma a nakoduje ti to. Pokud kabel a VAG mas, tak rekni a ja se ti kouknu na to kodovani.. z hlavy si bohuzel nepamatuju ktere ty bity to jsou. Staci? :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o měsíc později...
V 20. 4. 2018 at 14:08, Soptiik napsal:

vím že je to už starší téma, ale zrovna jsem to dodělal. Tak pokud by to někomu pomohlo pro FL 2011kódování:

Centrální jednotka, Byte 17 bit 4 - zaškrtnout "automatické rozsvícení světel"

Super! A vymenil jsi pouze spinac svetel? 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
V 25. 6. 2018 at 15:35, Soptiik napsal:

Přesně tak, pouze jsem vyměnil spínač světel a dokódoval. Samozřejmě takhle to jde pouze pokud máš světelný senzor...

jojo světelnej mám, furd se rozhoupávám :-D kolik jsi dal za spínač světel?  ... co si pamatuju tak si myslim že tam to políčko "automatické rozsvícení světel" nemám, zítra ověřim .

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Takze skusil som vsetko prejst znovu a vysledok je:

ked nahodim prepinac s polohou AUTO funguje CH a LH no nesvietia mi spatne zrkadla. Stretavacie svetla svietia stale ci cez den alebo v noci. Ked dam obycajny prepinac CH a LH nefunguje no svietia uz spatne zrkadla pri odmknuti auta. Je moznost ako spravit aby to svietilo spolu? Preco mi svietia stravacie cez den ked je prepnute do polohy AUTO? (skusal som to ked bolo pekne slnecno) Da sa niekde nastavit intenzita kedy to ma prepnut z dennych na stretavacie? V dazdovom senzore mam iba toto (prilozene foto). Co robim zle? Moze byt chyba v prepinaci? V BCM v byte 26 bit 3 mam jednu polozku 

 

 

8786AC1C-83EC-41FD-A06D-F5FBCA798B79.jpeg

F56A11BF-8972-49B9-86BC-CDBEB1F484B9.jpeg

29955306-90D4-4BF8-A66C-9A11C1607B28.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...