Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))


Ol@f

Doporučené příspěvky

Ono to je všude stejný, pomáhal jsem kamarádovi řešit Fiata po 28TKm v zákonné záruční lhůtě KO všechny vstřiky. Prodejce argumentoval špatnou naftou, z odebraného vzorku SGSka zjistila, že nafta je OK, prodejce argumentoval tím, že špatná nafta tam byla dřív. Nechal se udělat znalecký posudek, kde soudní znalec jasně uvedl, že je chyba na straně výrobce vstřiků, nebo v elektronice vozidla, protože mechanicky jsou OK. Prodejce argumentoval tím, že soudní znalec ví hovno a že tomu nerozumí, následovala předžalobní výzva. Servis nabídl symbolickou slevu, kamarád kývnul, auto pořeboval a nebyl čas. 

Napsal negativní recenzi na internet, po půl roce předžalobní výzva, ať tuto recenzi dá pryč a omluví se, protože mu prodejce nabídl velkorysou slevu a on na ni kývnul. Tudíž je negativní recenze nepřípustná

Já a moje storry s MB taky dobrá, byť jde o podělanýho Sprintera na kterýho mi prodejce řekl, že to není mercedes. Objevila se neopravitelná závada v prodloužené lhůtě, prodejce na rovinu řekl, že odstoupení od kupní smlouvy pouze se soudním příkazem, jednalo se od 1,8 mio bez DPH. Po mojí argumentaci bylo nabídnuto alternativní řešení u externí firmy, kde se jednalo o opravu za pár desítek tisíc s tím, že prodejce tuto opravu bere na sebe v rámci zachování dobrých vztahů. (MB jakožto importér, nárok okamžitě zamítl z důvodu montáže neoriginálního příslušenství, které nám bylo nabídnuto přímo prodejcem a bylo součástí kupní smlouvy.)  a nebude mít vliv na zbývající záruku vozidla. Vozidlo se přistavilo do externí firmy, po několika dnech telefon, od externí firmy, kdo že bude platit tu opravu že prodejce řekl, že ne a vozidlo je rozebrané a čekají jestli mají pokračovat. Bohužel nebyl čas a energie se s nikým dohadovat, kdo někdy sháněl v půjčovně dodávku s izotermickou vestavbou a chlazením uprostřed léta ví, že je to nemožné. Takže celou opravu jsme hradili sami jako firma. 

Pak si vyber.. 

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Tak ten naklod slusnej... 

Jinak nekupujte si interierove vune Yankee Candle, mam od nich jejich vent sticks, co vypadaji jako spona kravaty.
Krom toho, ze to skoro neni citit, tak to jeste neni kam poradne chytit a vrchol vseho je ten lesky umak, co imituje nejakou nadobku na hrotu a desne me to se*e a pouta pozornost na centralnim vydechu... :dry:

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Já tam teda dlouho nebyl, určitě má někdo aktuálnější informace, jak na tom je, ale náš dvorní mechanik byl vždycky:

Jiří Jurečka, Svatopetrská 20, 617 00 Brno tel: 605267171

https://www.google.cz/maps/dir//49.1803902,16.6201006/@49.180427,16.6215918,368m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=cs

 

A hodně se svého času hrabali v 1.8 TSI, takže o motorech něco vědí ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...