Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Ol@f

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))

349 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni,

doufám, že si tenhle rok parádně užijeme a mě osobně, že to teda konečně začne stát :jelen:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ouuuuuuuu jeeeeeeeeeeee

lets get party 2017 started

dneska budu srát hafo lidí, první pracovní den roku a já mám dobrou náladu :D

teda jsem zvědav jestli mi vydrží až do večera

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak a já zkusím oxidovat s první dotazem - nemáte někdo řetězy na 15tky kola, který by navíc 21.-28. ledna nepotřeboval? :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Super, díky :) Už jsem se koukal, že se dají sehnat někdy kolem pětikila, ale je reálná šance, že bych je nepoužil ani já. Kdyžtak se můžem domluvit na půjčovném ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já hlasím jedny navíc, jen se kuknu na rozměr ;) myslím 195/65/r15 a klido je za jednou pěké děkuju a spousty doporučení na pojistky daruju :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kurňa on už se nám sníh začíná ukazovat i tady. Když jsem jel ráno přes Jedovnice, tak to byla aspoň sranda :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U Blanska byly ráno tak 4cm. Ale je vtipný, že tam už to nikoho nevzrušuje - prostě člověk si omete auto a vyrazí do práce, ještě Jedovnice, Křtiny v pohodě, ale jakmile se člověk přiblíží Ochozu, tak mám pocit, že půlka lidí jezdí na letňácích a (nebo) nechali rozum doma na botníku... :jelen:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

anebo paničky s suv 4x4 co jedou jako kdyby byly na ledě s pohonem na předek a na letních ...... a čím větší blondýna, tím více 4x4, ale o to pomaleji a posraněji ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako je fakt, že místama mi to hlava nebrala. Beru, že v lese nepoletím do zatáčky, ale jet po rovině 40, když není mlha a silnice neklouže? To mi přijde i trochu moc. Sice si necháváme na zimu časovou rezervu, ale pár takových řidičů a je po rezervě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

šáde s or34 a silnici jen se štěrkoposypem na ně :D

i ty řidiči byli za komančů lepší :loool: :loool: :loool: :loool: :loool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mě docela i zajímá, jak dopadne i dnešní ráno. Jel jsem teda MHDčkem, ale potkal jsem pár lidí, co se natáhnuli i na chodníku. Silnice v Bystrci sice vypadali prosoleně, ale aby to pár jedinců někde v zatáčce nepřekvapilo :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uf, tak dneska i vcera jsem prolezl celej byt i sklep a nada! Takze se Ofeigu omlouvam se, jsem rad, ze je nasel aspon Jim. Vim, ze jsem je kupoval, ale asi jsou na rodne hroude na Vysocine, nebo na chalupe :/

Nikdy jsem je nepouzil a jak to vypada, tak jsem je stihl nekde propit... :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.